כחלון הודיע: עוזב את הפוליטיקה

טלטלה בליכוד: שר הרווחה והתקשורת ואחד האנשים הפופולארים בליכוד, הודיע במפתיע שאינו מתכוון להתמודד לבחירות לכנסת. "אני עדיין תומך בליכוד ובראש הממשלה נתניהו", הודיע בהצהרה הדרמטית. "אבן נגולה מעל לבי"

בדרך החוצה? השר כחלון (פייסבוק)

עכשיו זה רשמי - השר הפופולארי ביותר בליכוד עוזב את החיים הפוליטיים: משה כחלון, שר ההרווחה והתקשורת לא יתמודד בבחירות הקרובות וייקח פסק זמן, הוא אף שוקל לפרוש כליל מהחיים הפוליטיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"החלטתי לקחת פסק זמן ולא להתמודד לכנסת הבאה, אני תומך בליכוד, ובראש הממשלה נתניהו, סיכמתי עם נתניהו שאהיה בצוות מאה הימים", הודיע לפני שעה קלה כחלון וגרם לתדהמה בליכוד.

"יום אחרי יום כיפור הודעתי לראש הממשלה על כוונתי לפרוש, ראש הממשלה ביקש ממני להמתין עם ההודעה אך היא דלפה החוצה" סיפר כחלון לכתבתנו רינה מצליח. "עברתי 4 שנים אינטנסיביות וקשות, ואני חושב שאני זקוק לפסק זמן".

כחלון סיפר כי לא מדובר בהחלטה של הרגע, אלה צעד שהתקבל אחרי מחשבה ממושכת. כחלון אמנם לא נשמע נחרץ במיוחד כשנשאל האם יש סיכוי שראש הממשלה יפעיל עליו לחץ ויגרום לו לחזור, אמר כחלון: "בעזרת השם - לא".

כחלון ביקש להדגיש כי לא היה ניסיון לסחיטה פוליטית כלפי ראש הממשלה. "אבן נגולה מעל לבי", אמר.

כחלון - השר שחתום על הרפורמות בשוק התקשורת

משה כחלון, שר הרווחה והתקשורת, הוא אחד השרים הבולטים בממשלה הרחבה של נתניהו. הוא חתום על רפורמות חסרות תקדים בשוק התקשורת והוא נהנה מפופולאריות גדולה בציבור. נכון לעכשיו הסיבה לפרישתו האפשרית עדיין לא ידועה.

מוקדם יותר הכחיש דובר השר כחלון את הדיווח, אבל לדבריו "הוא לא יופתע משום דבר". כחלון זכה במקום הראשון בפריימריס של הליכוד לפני בחירות 2006 ומונה לשר התקשורת ב-2009. הוא הוביל שינויים מרחיקי לכת בתחום הסלולר, הטלוויזיה הרב ערוצית והאינטרנט, ומונה לשר הרווחה לאחר פרישת מפלגת העבודה מהממשלה.