פרס לנתניהו: בבחירות נידרש לקבל הכרעות גדולות

למחרת ההכרזה הדרמטית על כך שבתוך שלושה חודשים יתבקשו אזרחי ישראל להגיע אל הקלפיות, נועד ראש הממשלה עם נשיא המדינה. פרס הביע תקווה שההתמודדות "תתקיים באווירה תרבותית, נטולת השמצות ומלווה בנקיטת לשון עדינה"

פרס ונתניהו, אחר הצהריים (משה מילנר, לע"מ)

כיממה אחרי ההכרזה על הליכה לבחירות, נפגש אחר הצהריים ראש הממשלה בנימין נתניהו עם נשיא המדינה, שמעון פרס, ודן עמו בסוגיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בפתח הפגישה אמר ראש הממשלה לפרס: "אדוני הנשיא, כפי שעשינו בארבע השנים האחרונות - חשוב כי גם בתקופת הבחירות נמשיך בהתייעצויות בינינו. יש הרבה נושאים שעומדים על הפרק. גם במהלך ההתמודדות הקצרה שצפויה לנו, השיקול המרכזי שצפוי להנחות אותי הוא חיזוק ביטחונם של אזרחי ישראל וכלכלת ישראל".

הנשיא השיב לנתניהו כי "אני יודע שמערכת הבחירות תהיה קצרה, אך הנושאים העומדים על סדר היום הם כבדים ונוגעים לעניינים ביטחוניים, חברתיים וכלכליים. לא חסרים לנו אויבים, אך גם לא חסרות אפשרויות והזדמנויות".

בסיום דבריו התייחס פרס לבחירות הקרובות וקרא לאזרחי ישראל ולפוליטיקאים המתמודדים בהן: "אני מייחל לכך שתקופת הבחירות תהיה שיעור בדמוקרטיה ותתקיים באווירה תרבותית, נטולת השמצות ומלווה בנקיטת  לשון עדינה יותר, תוך כבוד הדדי בין המפלגות".