ישראל ביתנו: "ברק פוגע בביטחון המדינה"

במהלך אירוע "שבת תרבות" ברמת השרון תקפה מזכ"לית המפלגה ח"כ פאינה קירשנבאום את שר הביטחון אהוד ברק על התנהלותו מול האמריקנים: "התנהגותו של ברק מחוץ לגבולות המדינה פוגעת בחוסנה". היא ציינה כי האווירה הציבורית מחייבת את הקדמת הבחירות

"באווירה הציבורית הנוכחית יש להקדים הבחי (חדשות 2, ארכיון)

כשברקע הדיבורים על הקדמת הבחירות והמתיחות בין מפלגות הקואליציה, מצטרפים בישראל ביתנו למתקפה של שרי הליכוד נגד שר הביטחון אהוד ברק. באירוע "שבת תרבות" שנערך ברמת השרון, אמרה מזכ"לית המפלגה, ח"כ פאינה קירשנבאום, כי התנהגותו של ברק גורמת נזק למדינת ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

קירשנבאום התייחסה לקרע בין נתניהו לברק ואמרה כי התנהגותו של שר הביטחון "אינה קולגיאלית" ומנוגדת לקו שמובילה הקואליציה. "לצאת מחוץ למדינה ולהציג קו מנוגד לתפיסה המדינית והביטחונית של הממשלה לה אתה שותף, מהווה פגיעה בביטחון ובחוסנה של המדינה", הסבירה.

"להקדים את הבחירות"

לצד ההאשמות שהטיחה בשר הביטחון, ציינה ח"כ קירשנבאום כי האווירה הציבורית שנוצרה, מחייבת את הקדמת הבחירות. "זו הקואליציה השנייה היציבה ביותר שכיהנה בישראל מאז ממשלת גולדה, אבל מאחר וזוהי שנה שצריך להחליט בה על תקציב, אנו מעדיפים בחירות שלאחריהן ניתן יהיה לקבל תקציב אחראי שייטיב עם כלל אזרחי המדינה", הצהירה.

היא תקפה גם את ש"ס ואת שר השיכון אריאל אטיאס, שלדבריה פועל רק למען הציבור החרדי. "סוגיות החינוך והדיור יהיו חייבות לקבל מענה בעתיד למען הדורות הבאים. שר השיכון עושה המון לקידום פתרון לבעיות הדיור, אך הוא פועל בעיקר עבור הסקטור שאותו הוא מייצג", האשימה.