שר האוצר במתקפה חריפה על התקשורת

בכנס סגור של פעילי ליכוד בראש השנה תקף שר האוצר יובל שטייניץ בחריפות את כלי התקשורת בישראל. לדבריו, בשל דיווחי התקשורת, אפילו הוא התבלבל לחשוב שהמחאה החברתית אמיתית. "לא רק שהתקשורת מעדיפה ברובה את השמאל, אלא שהיא פועלת נגד הליכוד", אמר שטייניץ. האזינו לדבריו

שר האוצר נגד התקשורת: השר שטייניץ תקף בחריפות את כלי התקשורת בנאום בכנס סגור של פעילי ליכוד בראש השנה. "יש לנו עסק עם תקשורת שהיא לא לגמרי אובייקטיבית. תקשורת שאיבדה את הכבוד למילה אמת", כך עולה מהדברים שהגיעו לידי הכתב זאב קם מהעיתון "מקור ראשון".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"לא רק שהתקשורת מעדיפה ברובה את השמאל, אלא שהיא פועלת נגד הליכוד. התקשורת לא לגמרי אובייקטיבית ואיבדה את הכבוד למילה אחת פשוטה וקטנה - המילה אמת", האשים השר שטייניץ.

השר אף הדגים כיצד הסיקור הסובייקטיבי לכאורה של התקשורת בא לידי ביטוי: "איך כל התקשורת מדברת על התייקרויות חסרות תקדים כשמדד יוקר המחיה עלה רק בשני אחוז? הרי יש מדד מדויק, זה מדעי. בודקים בדיוק בכמה עלה המדד, והוא עלה בשני אחוזים".

בסוף דבריו הצביע שטייניץ על כך שאפילו הוא התבלבל כשחשב שפרץ גל נוסף של מחאה חברתית בעקבות 'גל ההתייקרויות', כפי שהוצג בתקשורת. "התקשורת רצתה ללבות מחאה. אפילו אני כבר האמנתי שהיא קיימת", אמר.