ליברמן על החקירה: "מצפה להסברים מפרקליט המדינה"

יו"ר ישראל ביתנו התייחס לפרשת השחיתות שבה חשודים בכירים ממפלגתו, והאשים את התקשורת בקמפיין מתוזמן נגד ישראל ביתנו: "החקירה מתואמת לחלוטין ללוח הזמנים של הבחירות". הוא מתח ביקורת על המשטרה: כנראה שיהיו עוד הדלפות מגמתיות כשהצד השני מנוע מלהגיב"

יו"ר ישראל ביתנו מחכה להסברים: שר החוץ אביגדור ליברמן התייחס הבוקר (ראשון) לפרשת השחיתות הגדולה שבה חשודים בכירים במפלגתו ואמר כי ההאשמות נגד חברי ישראל ביתנו הן חלק מקמפיין מתוזמן של התקשורת. ליברמן הכריז כי הוא מצפה שפרקליט המדינה יבהיר לו מה החשדות כלפי חבריו ושותפיו במפלגה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

השר ליברמן האשים את התקשורת שהיא מנהלת קמפיין נגדו ונגד מפלגתו: "ביום שישי ראיתי את איילה חסון מאושרת ומתלהבת ומספרת שיש עוד מאות נחקרים שאמורים להגיע לחדרי החקירות. זה מה שראינו גם בכלי התקשורת האחרים - זהו מהלך מתוזמן ומתוכנן היטב".

"שלא כמו בפרשיית אב הבית של נתניהו שקראו לדחות את ההכרעה בה לאחר הבחירות, דווקא בנושא של ישראל ביתנו יש לחץ להאיץ ולהרחיב את החקירה", האשים יו:ר המפלגה. "מעבר לזה שזה צורם, זה בהחלט נראה כמו איפה ואיפה".

החשודה המרכזית בפרשה. ח"כ קירשנבאום (ארז ביטון)

ליברמן אמר כי "אני מכיר ומעריך את פרקליט המדינה שי ניצן ומקווה לשמוע ממנו הסבר מניח את הדעת. מה פתאום דוד גודובסקי הפך לפצצה מתקתקת? דב ליטבינוף עמד למכור סודות כמוסים לאירן?".

הוא הדגיש כי מדובר בחקירה שמתואמת לחלוטין עם לוח הזמנים של מערכת הבחירות: "כנראה שחוץ מגל מעצרים נוסף, יהיו עוד הדלפות מכוונות ומגמתיות כשהצד השני מנוע מלהגיב. זה בהחלט מעורר הרבה שאלות ותהיות. עד סוף מערכת הבחירות, עד היום האחרון, כל יום יהיו נחקרים והדלפות".