רה"מ נתניהו על תחקיר השר מיסז'ניקוב: "מטריד מאוד"

ראש הממשלה בנימין נתניהו מתייחס היום לראשונה לתחקיר חדשות 2 אודות התנהלותו של שר התיירות סטס מיסז'ניקוב. "ראיתי את הכתבה אתמול. יש בה דברים מטרידים מאוד", ציין ראש הממשלה. נתניהו טרם ציין אם בכוונתו לפטר את מיסז'ניקוב: "נצטרך לברר את הדברים לפני שנחליט ונגיב"

ראש הממשלה בנימין נתניהו, מתייחס היום לראשונה לתחקיר חדשות 2 של עמית סגל על התנהלותו של שר התיירות סטס מיסז'ניקוב. נתניהו טוען כי מדובר בדברים "מטרידים מאוד", ומדגיש - "נברר את הפרטים לפני שנגיב".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נתניהו נשאל האם בכוונתו לפטר את השר בעקבות עדויות המאבטחים, המתארות את אורח החיים השערורייתי שלו. "ראיתי את הכתבה אתמול. יש בה דברים מטרידים מאוד, שמעתי גם את תגובת השר ואנחנו נצטרך לברר את הדברים לפני שנחליט ונגיב", לשון תגובת ראש הממשלה.

בישיבת ממשלה משותפת של ממשלת ישראל ובולגריה, התייחס הבוקר מיסז'ניקוב עצמו לתחקיר אודותיו בבדיחות הדעת: "דבר אחד אני יכול לומר לכם - הגעתי הבוקר בזמן לעבודה ועברתי בדיקת ינשוף".

במקביל, פנתה תנועת אומ"ץ ליועץ המשפטי לממשלה ולמבקר המדינה בבקשה שיפתחו בבדיקה מיידית של הממצאים. יו"ר התנועה למען מנהל תקין, אריה אבנרי, סיפר הבוקר לחדשות 2 על ההחלטה. "הממצאים בכלל לא מפתיעים אותי וכל ההכחשות גם לא מפתיעות אותי - תנועת אומ"ץ עוסקת בשר התיירות כבר שלוש שנים", סיפר אבנרי.