גלנט וכחלון מתקרבים: האלוף במיל' מצטרף ל"כולנו"?

האלוף במיל' שמונה אך לא זכה לכהן בתפקיד הרמטכ"ל ושנחשב מועמד אטרקטיבי במיוחד להצטרפות לאחת המפלגות, קרוב מאוד להצטרפות למשה כחלון. במידה ויצטרף אליו, הוא צפוי להיות משובץ במקום גבוה ברשימה. מצטרפים חדשים נוספים למפלגה: בכיר במערכת הבריאות ואשת חינוך פורצת דרך. השבוע נחשפו שני השמות הראשונים ברשימתו

יחד ב"כולנו"? גלנט וכחלון (עזרי עמרם, רויטרס)

הביטחוניסט של כחלון? אחרי שבועות של שמועות וגישושים, נראה כי האלוף במיל' יואב גלנט בדרך להצטרף לרשימת "כולנו" לכנסת ה-20. המגעים בין יו"ר המפלגה החדשה משה כחלון לגלנט עדיין מתנהלים - ולאחרונה חלה ביניהם התקרבות, שעשויה לרמז על הצטרפותו של אלוף פיקוד הדרום לשעבר לרשימת "כולנו" ולשיבוץ במקום גבוה ברשימתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מאז נודע על הליכה לבחירות מוקדמות, גלנט נחשב למועמד מוביל ומחוזר בקרב המפלגות השונות - זאת עקב ניסיונו הביטחוני העשיר והקרדיט לו הוא זוכה בציבור. כזכור, מינויו של גלנט לרמטכ"ל ה-20 של צה"ל אושר בממשלה, והוא היה אמור להחליף בתפקידו את גבי אשכנזי - אלא שבעקבות עתירה לבג"צ בעניין פרשת הקרקעות בעמיקם, מינויו לתפקיד הרם בוטל.

הכוורת של כחלון מתחילה להיבנות (חדשות 2)


ולא רק גלנט ככל הנראה בדרך להצטרף לכחלון: בין המצטרפים לרשימה החדשה עליהם יוכרז בקרוב נמצאים גם בכיר במערכת הבריאות ואישה פורצת דרך בתחום החינוך. השמות הללו מצטרפים לחתן פרס ישראל אלי אלאלוף ושגריר ישראל בארה"ב לשעבר מייקל אורן, שכבר הודיעו השבוע על הצטרפותם ל"כולנו".

חתן פרס ישראל אלי אלאלוף (פלאש 90, מרים אלסטר)

הרכש הראשון של כחלון. השגריר לשעבר אורן (רויטרס)