דרעי: "לא סוגר שום דלת"

ראש ש"ס אריה דרעי התייחס לקרע במפלגתו והעביר מסר של פיוס לאלי ישי. "אני לא סוגר שום דלת", אמר דרעי לפעיליו. "אם אפשר, צריך להוריד את הראש מאשר להרים את הראש ולעשות מחלוקת". בתוך כך נפגש דרעי עם כחלון, אך השניים לא סיכמו על מהלכים משותפים טרם הבחירות

מי שעמד בראשות ש"ס אלי ישי, חנך את מפלגתו החדשה הערב בבני ברק יחד עם פטרורנו הרוחני, הרב מאיר מזוז. הקמת מפלגתו של ישי, שהובילה לקרע בש"ס, מגיעה אחרי שאתמול (רביעי) אמר דרעי בכנס סגור לפעיליו כי עשה הכל למען השלום בש"ס, וכי הדלת עדיין פתוחה בפני ישי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני לא סוגר שום דלת", הבהיר דרעי בכנס. "אנחנו התבגרנו כבר. אם אפשר צריך להוריד את הראש ולעשות שלום, מאשר להרים את הראש ולעשות מחלוקת. אבל עד גבול מסוים. יש לי תחושה והרגשה, לא סתם הרגשה מיסטית, שאנחנו נהיה ההפתעה הגדולה של הבחירות הללו".

אתמול נפגש דרעי עם ראש מפלגת "כולנו" משה כחלון. בפגישה המסקרנת לא סוכמו דברים שעניינם במהלכים שלפני הבחירות, אך היא מבשרת על שיתוף פעולה בין השניים, שעשויים לחבור יחד לאחריהן.

נפגשו. כחלון ודרעי (פלאש 90 יוסי זמיר, יונתן סננס, חדשות 2)

הפגישה המשותפת לדרעי וכחלון מגיעה על רקע דברים שאמר ראש ש"ס לפני מספר שבועות בתדרוך לעיתונאים, לפיהם הוא שמח שכחלון מתמודד בבחירות. דרעי הבהיר אז כי התמודדותו של כחלון רק מגדילה את האפשרויות מבחינתו.