א-סנע דרך על תמונתו של ליברמן: "מסכן את שלום האזור"

ח"כ טאלב א-סנע ופעילים ממפלגת רע"מ-תע"ל הפגינו מול משרד החוץ במחאה על קריאותיו של ליברמן להדיח את אבו מאזן. הם נשאו שלטים עליהם נכתב: "אבו מאזן אנחנו בעדך", "ליברמן לך לעזאזל". א-סנע, שנעמד על תמונת שר החוץ, אמר: "ליברמן מייצג את המאפיה". יועצו של שר החוץ: "הוא לא ראוי לתגובה"

ח"כ טאלב א-סנע (רע"ם-תע"ל) הפגין היום יחד עם פעילים ממפלגתו מול משרד החוץ בירושלים, במחאה על התבטאויותיו של שר החוץ אביגדור ליברמן נגד יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן, ובמהלך ההפגנה דרך על תמונתו של שר החוץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

א-סנע והפעילים מחו על קריאותיו של ליברמן להדיח את אבו מאזן מתפקידו אותן כלל גם במכתב ששלח לקוורטט. במהלך ההפגנה דרך א-סנע על תמונתו של ליברמן תוך כדי שהפעילים סביבו קוראים קריאות נגד שר החוץ.

המפגינים במקום נשאו שלטים בהם נכתב: "אבו מאזן אנחנו בעדך, אנחנו תומכים בך", ו-"ליברמן לך לעזאזל". הפעילים שהתרכזו מול משרד החוץ הניפו את תמונותיהם של יאסר עראפת ואבו מאזן.

ח"כ א-סנע אמר בהפגנה: "ההפגנה הזאת נערכת מול משרד החוץ הישראלי במטרה להגיד לליברמן שהוא מייצג את המאפיה. הוא מסכן את השלום באזור. אנחנו באנו לכאן על מנת להביע את ההזדהות שלנו עם אבו מאזן, ובניגוד לטענות של ליברמן על טרור דיפלומטי, אני אומר שהטרור האמיתי זה ההתנחלויות והכיבוש".

יועץ התקשורת של ליברמן, צחי משה, אמר בעקבות האירוע לחדשות 2 באינטרנט: "א-סנע אינו ראוי לתגובה".