קבוצת הוואטסאפ של הח"כים: דנון הצטרף בסערה

הח"כ מהליכוד שיתף את החברים בסרטון שתוקף את זועבי, וזכה לגידופים במכתב של השכנה בת ה-6 של ח"כ גטאס. שאר החברים משתפים בתמונות את קישוש הקולות לפריימריז. שידור חי מהוואטסאפ

קבוצת הוואטסאפ של הח"כים וחדשות 2 Online ממשיכה להתרחב, והיום הצטרפו אליה שני חברי ליכוד חדשים - סגנית השר ציפי חוטבלי וח"כ דני דנון. כניסתו של האחרון לוותה בקול תרועה רמה, עם שיתוף הסרטון נגד זועבי שהפיץ אתמול - מה שגרר מיד זעם בקרב חברים בקבוצה. הצטרפו לשידור החי מקבוצת הוואטסאפ כאן בחדשות 2 Online.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דנון הציג לחברים בקבוצה את הסרטון ותקף את ח"כ זועבי שהודיעה כי תגיש נגדו תלונה במשטרה. "מי שמשמשת נציגת חמאס בכנסת צריכה לשבת בכלא ולא להטיף מוסר", כתב. חבר מפלגתה של זועבי, ח"כ באסל גטאס, הגיב בשיתוף פתק שכתבה שכנתו בת ה-6 שכלל גידופים נגד דנון. חברים בקבוצה זעמו על הסגנון וביקשו להימנע ממנו.

סערת דנון

את הבוקר פתחו החבחרים בשיתוף תמונות מהפעילות התעמולתית, לא בלי ויכוחים. ח"כ מירי רגב (הליכוד) שיתפה כי היא בדרכה לכנס פעילים בצפון הארץ, כחלק מההיערכות לפריימריז, וספגה ביקורת מח"כ באסל גאטס (בל"ד) על חוק הלאום. "אתה יורק לבאר ממנה שתית", תקפה אותו רגב בתגובה.

"עוצרים לקפה"

אלדד יניב, המתחרה בפריימריז של מפלגת העבודה, פתח את היום באולפן תכנית הטלוויזיה. שמעון ריקלין, שנכנס לרשימת הבית היהודי ללא בחירות מקדימות, שיתף תמונה ישנה שלו עם יניב בשוק וכתב כי הגיע לשם בניסיון לשכנע מצביעים.

"יורק לכוס ששתית ממנה"

יניב באולפן, שקד בכנס

חברת מפלגתו של ריקלין, ח"כ איילת שקד, שיתפה תמונה שלה מכנס הנשים של הבית היהודי יחד עם המתמודדת הערבייה שהצטרפה למפלגה - והתגאתה כי הם מחזיקים ברשימה עם מספר הנשים הגדול ביותר מבין כל המפלגות.

דני דיין, המתמודד בבית היהודי, שיתף תמונה שלו יושב ראש המפלגה נפתלי בנט - וצחק על חוש האופנה שלו.

ריקלין ויניב בשוק

דיין ובנט