זועבי תגיש תלונה במשטרה נגד דנון

חברי מפלגת בל"ד הביעו זעם על הסרטון שהעלה ח"כ דני דנון לקראת הפריימריז בליכוד, בו הוא תוקף את חברת הכנסת חנין זועבי. ח"כ גאטאס: "הסרטון גזעני ומסית לאלימות"

במפלגת בל"ד מתכוונים להגיש מחר (חמישי) תלונה במשטרה בגין הסתה וקריאה לאלימות נגד חבר הכנסת דני דנון (הליכוד), בעקבות סרטון שהעלה הערב לעמוד הפייסבוק שלו לקראת הבחירות המקדימות בליכוד. בסרטון תוקף דנון את חברת המפלגה ח"כ חנין זועבי, המצטיירת כדמות הרעה במערבון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון מוצג דנון כשריף המגן על העיירה, בה נמצאת זועבי, התומכת לדבריו ברוצחי ישראלים. דנון מבטיח בסרטון להתמודד מול זועבי באמצעות החוק המכונה "חוק חנין זועבי", שנוסח בעקבות שורת התבטאויות שנויות במחלוקת של חברת הכנסת מבל"ד בקיץ האחרון, ובהם דברי הזדהות עם חוטפי שלושת הנערים ועם חמאס בעת מבצע "צוק איתן".

עוד מככבים בקליפ המסתננים מאפריקה - אותם מבטיח דנון לשלוח אל מחוץ לגבולות המדינה, וחברת הכנסת ציפי לבני - נגדה פועל דנון בעקבות ניסיונותיה להקפיא את הבנייה בהתנחלויות.

"הסרטון מסית לאלימות". זועבי (אנואר אמארה)

ח"כ באסל גאטאס מבל"ד תקף את פרסום הסרטון והבטיח כי מפלגתו תתלונן נגד חבר הכנסת מהליכוד. "דנון בונה את קמפיין הפריימריז שלו בצורה כה עלובה צינית וגזענית", אמר גאטאס בקבוצת הווטסאפ של הח"כים של חדשות 2 Online. "זהו סרטון הסתה נגד ח"כ זועבי. יש גבול לכל תעלול. נפנה מחר לשופט בית המשפט העליון סאלים ג׳ובראן בבקשה לפסול את הסרטון ונתלונן במשטרה על הסתה וקריאה לאלימות".

הדוברת של ח"כ זועבי מסרה גם היא כי זועבי מתכוונת להתלונן מחר במשטרה בגין הסתה נגד דנון ולעתור לוועדת הבחירות המרכזית.