יאיר לפיד על הגזירות: "איש מאיתנו אינו בטוח"

נמשך גל הביקורת סביב הגזירות הכלכליות של ראש הממשלה ושר האוצר. יאיר לפיד תוקף בחריפות את כוונת נתניהו לקצץ בתקציב המשטרה: "קיצוץ שיפגע ישירות בביטחון האישי של כל אזרח"

"מדובר בחוסר אחריות בלתי נתפס". לפיד, אר (חדשות 2)

יו"ר מפלגת "יש עתיד", יאיר לפיד התייחס לגזירות הכלכליות שיובאו מחר לאישור הממשלה, ותקף בחריפות את כוונת ראש הממשלה נתניהו לפגוע בתקציב המשטרה. "הקיצוץ של 181 מיליון שקל מתקציב המשטרה גורם לכך שאיש מאיתנו אינו בטוח. מדובר בחוסר אחריות בלתי נתפס", הדגיש לפיד.

לפיד כתב בדף הפייסבוק שלו: "גם בתקופה של קיצוצים את תקציב המשטרה צריך היה להגדיל באופן משמעותי. נערים שיכורים רוצחים אנשים ברחובות, נשים פוחדות ללכת בלילה לאסוף את האוטו שלהן מחניון חשוך, ישובים שלמים סובלים ממכת פריצות, ונתניהו מקצץ 181 מיליון שקל, קיצוץ שיפגע ישירות בביטחון האישי של כל אזרח".

"נתניהו הפך את תקציב המדינה למכונית שדוהרת בלי בלמים, ועכשיו הוא גם מעיף את השוטר שאמור היה להגן מפניה על חיינו", הוסיף לפיד וציין: "ראש הממשלה ממשיך להפגין חוסר אחריות ציבורי ולאומי. הוא עומד בראש ממשלת ענק מנופחת, מבזבז מיליארדי שקלים על שוחד לסקטורים השונים המרכיבים את הקואליציה שלו, מוציא מאות מיליוני שקלים על שרים ללא תיק וסגני שרים שאינם עושים דבר, ובו בזמן מקצץ במקומות הרגישים ביותר לחברה הישראלית".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת