"היה כאן ספסור בביטחון ישראל"

יממה אחרי המהלך של הנגבי, מתקפה חדשה מצד מופז, שרומז לתמיכה שהבטיח הנגבי לרה"מ נתניהו בעניין אירן. "הניסיון להעביר 4 חברי קדימה תמורת שוחד פוליטי לא היה המעשה החמור ביותר", אמר מופז. "היה כאן ספסור בקודש הקודשים של ביטחון ישראל"

מעמיתים לאויבים. מופז ונתניהו (חדשות 2)

יו"ר קדימה שאול מופז תוקף את מי שהיו עד לא מזמן שותפיו למפלגה ולקואליציה ורומז שהניסיון לפלג את קדימה ולעבור לליכוד, כלל גם סיכון ביטחוני אדיר למדינת ישראל. בדברים שאמר הבוקר בריאיון לגלי צה"ל, רמז מופז לכך שהנגבי הציע לראש הממשלה בנימין נתניהו תמיכה במהלך בסוריה תמורת תיק בממשלה.

"את עמדתו של צחי הנגבי תשאל אותו, אני יודע שהניסיון להעביר ארבעה חברי כנסת של קדימה תמורת שוחד פוליטי, זה לא המעשה החמור ביותר. היה כאן ספסור בקודש הקודשים של ביטחון המדינה", אמר מופז. מעבר לכך סירב יו"ר קדימה להתייחס לסוגיית התקיפה באירן.

מופז התעקש שהצטרפותה של קדימה לממשלת אחדות עם נתניהו לפני כחודשיים, נבעה משיקולים אידיאולוגיים בלבד, ונועדה למצוא פיתרון לבעיית חוסר השיוויון בנטל, לתקציב ולבעיות נוספות על סדר היום.

עם זאת, מודה מופז ששגה בהערכתו לנתניהו. "טעיתי בהערכתי שיש לו קואליציה רחבה שהוא יכול לעשות איתה כל דבר. בתחום החוק לשיוויון בנטל, בתחום התקציב שהוא נחוץ למדינת ישראל", אמר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת