יחימוביץ' קוראת לנתניהו: "בוא לבחירות ב-27 בנובמבר"

יממה לאחר פרישת קדימה הגיבה יו"ר העבודה לסערה הפוליטית, קראה להקדים את הבחירות ותקפה את רה"מ: "אין לך לא דרך מדינית ולא דרך חברתית, די להישרדות בכל מחיר". על קדימה אמרה: "היא לא קיימת, המאבק הוא ביני לבין נתניהו"

יחימוביץ' לא מחכה: יום אחרי פירוק ממשלת האחדות כינסה יו"ר מפלגת העבודה מסיבת עיתונאים שבה קראה לרה"מ נתניהו: "בוא לבחירות ב-27 בנובמבר". היא הבהירה כי ההתנהלות בממשלה ובכנסת בשבועות האחרונים והעיסוק בחוק הגיוס החדש הם "קרקס פוליטי" שמחייב את הקדמת הבחירות לכנסת.

"אני פונה אלייך אדוני ראש הממשלה ואומרת לך ביבי בוא לבחירות. זה הדבר הנכון, זה הדבר הראוי, זה מה שמגיע לאזרחי ישראל וזה היה צריך לקרות כבר לפני חודשיים", אמרה יחימוביץ'. בוא לבחירות על הנושאים העיקריים. התקציב שאתה מתכנן קטסטרופלי, מגדיל פערים ומוביל את המדינה למקומות שאסור לנו להיות בהם".

יו"ר העבודה לא חסכה מראש הממשלה ביקורת ואמרה: "אנחנו מסתכלים על מעשיו של נתניהו במיוחד בחודשים האחרונים, בפועל אנחנו רואים הישרדות בכל מחיר, היעדר חזון מוחלט והיעדר דרך - לא דרך מדינית, לא דרך חברתית. אין יותר יעדים לממשלה הזאת ולמדינת ישראל מגיע יותר".

יחימוביץ' גם טענה כי מפלגת קדימה לא קיימת יותר על המפה הפוליטית לאחר פרשיתה מהקואליציה. "הבחירות יוקדמו, והמאבק על ההנהגה הוא בין העבודה בראשותי לליכוד בראשות נתניהו", הבהירה יו"ר העבודה

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק