לפיד: "לא אחבור לאולמרט"

ראש מפלגת יש עתיד מבהיר כי בניגוד לדבריהם של מקורבי אולמרט, אין בכוונתו לחבור לראש הממשלה לשעבר ולרוץ ברשימה משותפת לבחירות. "הוא חבר משפחה ואני שמח על זיכויי, אבל כל הפרסומים הם המצאה מקושקשת או גרוע מזה" נאמר בהודעה שפרסם לפיד

לפיד: "אהוד הוא חבר קרוב" (חדשות 2)

יאיר לפיד שופך מים קרים על דבריהם של מקורבי אולמרט מהבוקר לפיהם הצהיר ראש הממשלה לשעבר כי במידה ויזוכה גם בפרשת הולילנד בכוונתו לשובב לפוליטיקה, ולהתמודד על ראשות הממשלה עם חיזוק בדמותו של יאיר לפיד - כך פרסם עיתון "הארץ".

לפיד פרסם הודעה המכחישה לחלוטין את הדברים בזו הלשון: "בניגוד לפרסומים אין ולא היו לתנועת יש עתיד כל כוונה או תוכנית לחבירה פוליטית עם מר אולמרט שכן הוא חבר במפלגת קדימה", כבת יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד והוסיף: "אהוד אולמרט הוא חבר משפחה ואני שמח על זיכויו, אבל אנחנו לא רצים ביחד לבחירות, וכל הפרסומים בעניין הם המצאה מקושקשת או גרוע מזה - נסיון של אינטרסנטים לפגוע ביש עתיד. קדימה מעלה בתפקידה כנציגת המרכז השפוי, ואנחנו מתכוננים להחליף אותה בבחירות הבאות כנציגי הרוב הישראלי שמשרת בצבא ובשירות לאומי, עובד ואינו גומר את החודש."

לפי דברי המקורבים לאולמרט שפורסמו הבוקר, טען בפניהם ראש הממשלה לשעבר כי במקרה והוא יבחר להתמודד שוב לראשות הממשלה יחבור אליו לפיד משום שהוא "הפוליטקאי היחיד שיכול להיות מועמד לראשות הממשלה מטעם גוש המרכז. אין שם אף אחד אחר, לא מופז, לא לפיד ולא יחימוביץ'", וציין בביטחון רב כי לדעתו יו"ר מפלגת "יש עתיד", יאיר לפיד, יחבור אליו אם יפנה אליו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת