ח"כ מירי רגב: "ראשי המחאה אנרכיסטים ופועלים נגד המדינה"

מצרים כבר כאן? אם תשאלו את ח"כ מירי רגב, כנראה שכן. חברת הכנסת מהליכוד, שידועה ביחסה הלא אוהד לפעילי המחאה החברתית, תקפה אותם היום במליאת הכנסת. "הם רוצים להפוך את כיכר רבין לכיכר תחריר", לדבריה. ח"כ רגב לא שכחה גם את "חברתה הטובה" ח"כ זועבי ואמרה, שוב: "לכי לעזה"

ח"כ רגב ודפני ליף בעימות חזיתי. ארכיון (חדשות 2)

מירי רגב לא נחה לרגע: לאחר ששככה הסערה בעקבות דבריה נגד הסודנים ("סרטן בגופה של מדינת ישראל"), יצאה היום חברת הכנסת בנאום במליאת הכנסת נגד פעילי המחאה החברתית והאשימה אותם בניסיון "להפוך את כיכר רבין לכיכר תחריר".

"הם לא רוצים שינוי חברתי. הם רוצים מחאה לשם מחאה לשם מחאה", אמרה רגב. "הפעילים של השמאל הקיצוני רוצים להפוך את כיכר רבין לכיכר תחריר ולהפיל את השלטון. הם לא רוצים שינוי. הם רוצים מעשי ונדליזם, עימותים עם שוטרים, מאבקי כוח והעיקר - לזכות לעוד כותרת".

עוד הוסיפה רגב: "תפקידנו לשמור על הדמוקרטיה. כשמטפלים במפגיני המחאה אומרים מדינת משטרה. אין מקום לאלימות. יצא המרצע מהשק. נחשפו פניהם האמיתיות".

"את הבעיות לא פותרים על ידי ניפוץ שמשות וקבוצת אנרכיסטים שפועלים נגד המדינה", אמרה ח"כ רגב. "מי זאת דפני ליף? את מי היא מייצגת בדיוק? עשיתם מספיק הצגות. פנו את הדרך למנהיגים אמיתיים. גורמי ביטחון הפנים לא נותנים דין וחשבון למרצ ולא לדפני ליף וסתיו שפיר".

גם כשנדמה היה שמירי רגב סיימה את המתקפה שלה, זה לא באמת הסתיים. לפני שעלתה רגב לנאום בפני חברי הכנסת, עזבו עשרות פעילי המחאה שישבו ביציע את מקומם. בסוף הנאום, כשח"כ חנין זועבי ביקשה להנמיך את קולה של רגב, שדיברה בעוצמה רבה, פנתה אליה רגב וצעקה: "את בכלל בוגדת! לכי לעזה!".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת