ראש הממשלה הזמין את איימן עודה לפגישה

ביום הבחירות קרא נתניהו לתומכי הליכוד לצאת להצביע ודרבן אותם כשאמר "המצביעים הערבים נעים בכמויות אל הקלפי". כעת, כחודש לאחר הסערה שעוררה ההתבטאות ולאחר הניצחון הגדול בבחירות, הזמין נתניהו את יושב ראש הרשימה המשותפת לפגישה בניסיון להפיג את המתיחות. עודה צפוי להיענות להזמנה והפגישה תתקיים בשבוע הבא

רה"מ הזמין את איימן עודה לפגישה (נתי שוחט (פלאש 90), רויטרס)

כחודש לאחר הניצחון הגדול של הליכוד בבחירות, הזמין היום (רביעי) ראש הממשלה את איימן עודה, יושב ראש הרשימה המשותפת, לפגישה - בניסיון ליישר את ההדורים ולהפיג את המתיחות לאחר התבטאותו השנויה במחלוקת של נתניהו ביום הבחירות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בצהרי יום הבחירות פנה נתניהו לגולשים בפייסבוק וקרא להם לצאת לקלפיות. "המצביעים הערבים נעים בכמויות אל הקלפי", אמר אז נתניהו בהתבטאות שעוררה סערה ואף זכתה לביקורת מנשיא ארצות הברית ברק אובמה.

כשבוע לאחר הבחירות הביע נתניהו בפומבי צער על הדברים שאמר. במהלך מפגש במעון ראש הממשלה, במסגרתו אירח פעילים ופוליטיקאים ממגזרי המיעוטים ברחבי הארץ, אמר נתניהו כי הוא יודע שדבריו "פגעו בחלק מאזרחי ישראל, פגעו בערביי ישראל. לא הייתה לי שום כוונה שכך יהיה. אני מצטער על כך".

למרות המחלוקות הפוליטיות, צפוי עודה להיענות להזמנת נתניהו והפגישה בין השניים תתקיים ככל הנראה בשבוע הבא. בשבוע הבא יזמין נתניהו לפגישה גם את יושבת ראש מרצ זהבה גלאון. עוד צפוי נתניהו להיפגש עם נשיא המדינה ראובן ריבלין ולבקש ממנו הארכה להרכבת הממשלה.