לבני: קדימה לא תהיה בבחירות הבאות

התבטאות קשה מצדה של לבני, שהייתה אחת ממייסדות המפלגה ופרשה ממנה לאחרונה. בכנס שנערך אתמול נשאלה יו"ר התנועה לשעבר אם קדימה תיכנס לממשלה בבחירות הבאות, וענתה: "קדימה לא תהיה קיימת". מקדימה נמסר בתגובה: "קדימה תשקם את עצמה ללא עזרתה של לבני ותחזור להיות מפלגת מרכז. קדימה לא זקוקה לעצות ממי שנטשה אותה"

נביאה? לבני (חדשות 2)

רמיזה למפלגה חדשה שתחליף את קדימה, פיצוץ נוסף שיביא לפילוג במפלגה, או סתם הערה צינית שעברה את הגבול? דבריה של יו"ר קדימה לשעבר ציפי לבני על עתיד המפלגה ועל סיכוייה להיכנס לממשלה הבאה לא נשמעים טוב.

"קדימה לא תהיה קיימת בבחירות הבאות", אמרה אתמול ציפי לבני, יו"ר האופוזיציה לשעבר ומי שעמדה עד לא מזמן בראשות מפלגת קדימה, כפי שדווח היום בגלי צה"ל.

לבני דיברה בסימולציה של המרכז הבינתחומי בהרצליה על הדה-לגיטמציה לישראל בעולם ודרכי ההתמודדות, אך בתשובה לשאלה מאחד הנוכחים בקהל, האם קדימה תיכנס לממשלה בבחירות הבאות, ענתה: "קדימה לא תהיה קיימת בבחירות הבאות".

יו"ר האופוזיציה, שלי יחימוביץ', אמרה היום לגל"צ בתגובה לדבריה של לבני כי "אבחנתה של ציפי לבני מדויקת, קדימה התרסקה לחלוטין משום שלא הייתה לרגע אחד אלטרנטיבה שלטונית אידיאולוגית לממשלת נתניהו".

מקדימה נמסר בתגובה לגל"צ: "קדימה תשקם את עצמה ללא עזרתה של לבני ותחזור להיות מפלגת מרכז. קדימה לא זקוקה לעצות ממי שנטשה אותה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת