רה"מ החליק במשחק כדורגל ומתח גיד

במהלך משחק כדורגל עם בני נוער יהודים וערבים החליק לפתע ראש הממשלה נתניהו ונפל על הדשא. נתניהו, שככל הנראה מתח גיד ברגל, לא נתן לנפילה לעצור את המשחק. הוא קם, המשיך לשחק - ואף הבקיע שער. בהמשך רגלו השמאלית גובסה למשך השבועות הקרובים

מבוכה קלה לראש הממשלה במהלך פרויקט לקידום התיירות בישראל: נתניהו השתתף בצהריים במשחק כדורגל של בני נוער יהודים וערבים, אך במהלך ריצה לכיוון השער הוא החליק, נפל על הדשא - ומתח גיד ברגל.

נתניהו, לא נתן לפגיעה הקלה להפריע לו. לאחר שנפל הוא קם מיד, המשיך לשחק עם בני הנוער ואף כבש שער. עם סיום המשחק אף כתב בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו: "השתתפתי במשחק כדורגל במסגרת התכנית לקידום התיירות לישראל. אמשיך לשחק במגרשים אחרים למען מדינת ישראל". ראש הממשלה נסע מיד לביתו שם נבדק על ידי רופאי האישי ד"ר צבי ברקוביץ', שאיבחן כי ראש הממשלה מתח את הגיד.

החליק - ומתח גיד (משה מילנר, לע"מ)

לאחר בדיקת סי.טי בבית החולים הדסה הר הצופים בירושלים, אישר האורטופד המומחה ד"ר ליאון קפלן כי אכן מדובר בקרע בגיד, מה שאילץ את הרופאים לגבס את רגלו השמאלית. הגבס ילווה את ראש הממשלה בשבועות הקרובים, אבל עם תום הטיפול, שב ראש הממשלה לביתו - וימשיך לעבוד מלשכתו כבר מחר בבוקר.

מדובר בפרויקט בינלאומי בו לוקח חלק ראש הממשלה, לעידוד תיירות בישראל. רק בשבוע שעבר צולם נתניהו לתכנית תיירות המשודרת ברחביהעולם, כאשר העביר סיור בין נופיה השונים של ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת