ח"כ מירי רגב הגישה תלונה על תמונתה במדי נאצית

ח"כ מירי רגב (הליכוד) עוררה סערה בעקבות הכינוי "סרטן" שהעניקה לתופעת המסתננים. הלילה היא התנצלה, אך ברשת בינתיים קם קול צעקה נגד ההתבטאות - שכלל את פרסום תמונתה במדי אס.אס. הערב הגישה רגב תלונה תלונה לקצין הכנסת, בבקשה לפתוח בחקירה פלילית

אחרי ההתנצלות - פניה לרשויות החוק: ח"כ מירי רגב (הליכוד) הגישה תלונה לקצין הכנסת, האמון על תלונות פליליות בבקשה להגיש תלונה למשטרה על רקע פרסום תמונתה ברשת במדי נאצית, כך פורסם הערב בדף הפייסבוק של חברת הכנסת.

"תמונה זו היא הסתה קיצונית נגד, ועברה את כל הגבולות", נכתב בדף הפייסבוק. "הטיפול ייעשה באמצעות קצין הכנסת ומשטרת ישראל".

הלילה התנצלה רגב על התבטאויותיה נגד תופעת המסתננים, והשימוש במונח "סרטן" בתיאור התופעה. "התכוונתי לדימוי של תופעה - תופעת המסתננים המתפשטת בארץ", היא כותבת בדף הפייסבוק שלה. "בשום שלב לא השוויתי סרטן לבני אדם".

"צר לי שהדברים יצאו מהקשרם", ממשיכה רגב בדף הפייסבוק. "אם מישהו חש נפגש מכך אני מתנצלת על כך. ההסתה כנגדי והניסיון לצייר את דבריי לא כפי שאמרתי מובנים לי, כי תמיד הסיתו נגד מנהיגי הימין. כשיצחק רבין דיבר על גוש אמונים כסרטן, וכשמנכ"ל 'שלום עכשיו' מדבר על ההתיישבויות באיו"ש כסרטן כנראה שלהם מותר וזה בסדר".

מתקפה בפייסבוק בעקבות ההתבטאות 

התנצלותה של רגב באה בעקבות הפגנת מחאה שנערכה מול ביתה בסוף השבוע, ולאחר מתקפה קשה שגבלה בהסתה בפייסבוק. תמונתה של רגב הופצה ברשת החברתית כשהיא לבושה מדי אס אס ומצדיעה במועל יד.

חלק מהגולשים דווקא הביעו תמיכה במחווה המפוקפקת לה "זכתה" רגב, בדומה לראש הממשלה שנרצח יצחק רבין ז"ל, בעוד אחרים גינו את הפצת התמונה וביקשו להסיר אותה. "זו ההסתה ויש למחוק תמונה זו מיד", כתב אחד מהם.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת