ח"כ בן אליעזר אושפז עם חום גבוה; מצבו טוב

שנה אחרי שאושפז למשך 40 יום בעקבות דלקת ריאות חריפה, לקה הערב ח"כ בנימין (פואד) בן אליעזר במחלת השפעת ובחום גבוה ואושפז בבית החולים "אסף הרופא". מקורביו מספרים כי מצבו טוב, וכי הסיבה לאשפוז של זקן חברי הכנסת נובעת מטעמי זהירות בעקבות בעיות בעברו הרפואי

ח"כ בן אליעזר. החלמה מהירה (חדשות 2)

חבר הכנסת בנימין (פואד) בן אליעזר (העבודה) פונה בצהריים לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "אסף הרופא" שבצריפין בעקבות חום גבוה, זאת שנה וחודשיים לאחר שאושפז במחלקה לטיפול נמרץ לתקופה ממושכת בעקבות דלקת ריאות חריפה.

מקורביו של חבר הכנסת בן ה-76 סיפרו בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי מצבו מוגדר טוב, וכי הסיבה לאשפוז הינה נקיטת משנה זהירות בעקבות בעיות רפואיות קודמות. מחר בבוקר הוא צפוי להשתחרר לביתו.

זקן חברי הכנסת בנימין בן אליעזר אושפז מספר פעמים בעבר בשל מצב בריאותי רופף ונאלץ לעבור דיאטה קפדנית על מנת לחזק את בריאותו. בחודש מרס 2011 אושפז בן אליעזר בבית החולים אסף הרופא. לאחר 40 ימי אשפוז שבהם הצמרת הפוליטית והמדינה כולה עקבה בדאגה אחר מצבו, שוחרר לביתו, ובמסיבת עיתונאים מיוחדת שכינס הוא הודה לרופאים, שהחזירו אותו, לדבריו - "מן המוות אל החיים".

"אחרי 40 יום, אני חוזר הביתה", אמר אז בן אליעזר בהתרגשות. "זה לא קל לי - בעיקר כשאני עומד ליד צוות שאין לי הגדרה אחרת מאשר לומר, החזיר אותי מן המוות אל החיים. לכן חשבתי שמן הראוי שאומר להם תודה ותודה עמוקה. רציתי להודות לכל מי שהתפלל למעני".

פואד הוסיף: "אני מזדהה עמם ומזדעק עימם (עם הרופאים) רק מי שקרע מעליו את כל הכבלים כדי להשתחרר, יודע כמה עבודת קודש האנשים האלה עושים. זה לא רק הם. זו לא הפעם הראשונה שאני נפצע ולא הפעם הראשונה שנותחתי. מעולם לא עברתי חוויה כפי זו שעברתי, ואם הצלחתי לעבור - הדבר עומד לזכותכם הגדולה".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת