ח"כ בן אליעזר שוחרר לביתו: "חזרתי מן המוות"

כשהוא נראה חלש מעט ורזה, התייצב היום חבר הכנסת בנימין (פואד) בן אליעזר מול המצלמות עם שחרורו מביה"ח "אסף הרופא", בעיקר כדי להודות לרופאיו. בן אליעזר היה מאושפז ולפרקים אף מונשם ומורדם, במהלך 40 הימים האחרונים בשל דלקת ריאות חריפה. "מעולם לא עברתי חוויה כפי זו שעברתי", אמר השר לשעבר. צפו בדבריו

מאושפז בטיפול נמרץ, ח"כ בנימין (פואד) בן (חדשות 2)

לאחר 40 ימי אשפוז, שוחרר היום חבר הכנסת בנימין בן אליעזר לביתו מבית החולים "אסף הרופא", בעקבות דלקת ריאות חריפה בה לקה. במסיבת עיתונאים מיוחדת שכינס הודה בן אליעזר לרופאים, שהחזירו אותו, לדבריו - "מן המוות אל החיים".

"אחרי 40 יום, אני חוזר הביתה", אמר בן אליעזר בהתרגשות. "זה לא קל לי - בעיקר כשאני עומד ליד צוות שאין לי הגדרה אחרת מאשר לומר, החזיר אותי מן המוות אל החיים. לכן חשבתי שמן הראוי שאומר להם תודה ותודה עמוקה. רציתי להודות לכל מי שהתפלל למעני".

פואד הוסיף: "אני מזדהה עמם ומזדעק עימם (עם הרופאים) רק מי שקרע מעליו את כל הכבלים כדי להשתחרר, יודע כמה עבודת קודש האנשים האלה עושים. זה לא רק הם. זו לא הפעם הראשונה שאני נפצע ולא הפעם הראשונה שנותחתי. מעולם לא עברתי חוויה כפי זו שעברתי, ואם הצלחתי לעבור - הדבר עומד לזכותכם הגדולה".

ח"כ איתן כבל, יו"ר סיעת העבודה, התייחס לשחרורו של פואד ובירך אותו. "חסרונו בלט, משום שגם כך אנו סיעה קטנה ולכל אחד יש משמעות - בוודאי שמדובר בפואד". אל הברכות הצטרף שר הרווחה לשעבר ח"כ יצחק הרצוג. "עקבתי כמו רבים מעם ישראל בדאגה ובתקווה אחר תהליך האשפוז וההחלמה של פואד. מקווה שנראה אותו בקרוב בפעילות מלאה ואנרגטית כפי שהכרנו אותו. אנחנו ומדינת ישראל זקוקים לו יותר מתמיד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק