פרס מתאושש: "לא ממליץ להיות חולה"

נשיא המדינה שמעון פרס שוחרר הבוקר מבית החולים לאחר ניתוח הבקע שעבר עם שובו מקנדה. עם צאתו ביקש פרס להודות לצוות הרפואי בבית החולים שיבא על הטיפול המסור לו זכה. "אני לא ממליץ להיות חולה, אבל אם זה כבר המצב אז תל השומר זה בית חולים מצוין להבריא בו", הצהיר הנשיא המתאושש

נשיא המדינה, שמעון פרס, שוחרר הבוקר מבית החולים שיבא תל השומר לביתו לאחר ניתוח הבקע שעבר בסוף השבוע האחרון, עם שובו מביקור ממלכתי בקנדה. "אני מאוד שמח להיות בבית", הצהיר הנשיא המתאושש.

פרס, שכבר במהלך היום חזר לעבודתו וצפוי לקיים סדרת פגישות בביתו, ביקש להודות לצוות הרפואי בבית החולים על הטיפול המסור שקיבל. "הטיפול לו זכיתי מצוות הרופאים והאחיות בבית החולים היה מעולה, אני לא ממליץ להיות חולה אבל אם זה כבר המצב אז תל השומר זה בית חולים מצוין להבריא בו", אמר הנשיא.

נשיא המדינה שחש ברע במהלך ביקורו בקנדה, זכה לטיפול רפואי ראשוני מידי חתנו, הפרופסור רפי ולדן. מיד עם היוודע דבר אשפוזו נשלחו עשרות אלפי איחולי החלמה ברשת האינטרנט לנשיא שהתרגש מהמחווה, "אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהודות לכל האנשים שהתעניינו בשלומי וטיפלו בי בימים האחרונים".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת