יחימוביץ' סירבה לקבל את רכב השרד: "את הציבור אפשר לשרת גם במאזדה"

יו"ר האופוזיציה הנכנסת שלי יחימוביץ' הודיעה כי בכוונתה לוותר על רכב האאודי היוקרתי והמשוריין, שעלותו למדינה יותר ממיליון וחצי שקלים, ולהישאר עם מכונית המאזדה ששימשה אותה עד כה . "מופרך שרכב כזה יעמוד בשכונה שלי", אמרה

ח"כ שלי יחימוביץ' (חדשות 2)

יו"ר האופוזיציה החדשה, ח"כ שלי יחימוביץ', הודיעה כי היא מסרבת לקבל את רכב השרד המשוריין מסוג אאודי A-6 השמור לראש האופוזיציה במדינת ישראל, וכי היא תמשיך להשתמש במכונית המאזדה ששירתה אותה עד כה כחברת כנסת.

עם מינוייה של יחימוביץ' לתפקיד יו"ר האופוזיציה, היא אמורה היתה לקבל מתוקף תפקידה החדש רכב שרד משוריין, שעלותו עולה לקופת המדינה לא פחות מאשר מיליון וחצי שקלים.

אלא שיחימוביץ' סירבה לקבל את הרכב והיא מעדיפה להישאר עם המאזדה הפחות יוקרתית המשמשת את הח"כים ה"רגילים". יו"ר האופוזיציה ציינה בתגובה כי היא לא רואה סיבה להשתמש ברכב כה יקר ומפואר, וכי "את האופוזיציה והציבור ניתן לשרת היטב גם עם מאזדה".

בדף הפייסבוק שלה כתבה הערב יחימוביץ' לתומכיה: "ראש אופזיציה מקבלת/ת אאודי 6A משוריינת, ששווה משהו כמו מליון וחצי שקלים.. אין לכם מושג כמה זה מופרך שרכב כזה יעמוד בשכונה שלי. בקיצור, סירבתי לקבל אותה ואני נשארת עם המאזדה. שבוע טוב!".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת