דרעי וישי לפני שנתיים: "נראה לכולם איך עובדים יחד בהרמוניה"

לפני מערכת הבחירות האחרונה, הגיעו אריה דרעי ואלי ישי לאולפן חדשות 2, הצהירו שפתחו דף חדש ואמרו כי ישימו בצד את המחלוקות האישיות ביניהם. "יהיה קשה, אבל נתגבר. עוד נראה לכולם איך עובדים יחד", אמרו השניים. היום, ישי קרוב מתמיד לפרישה מהמפלגה לאור חילוקי הדעות הקשים עם דרעי. כך זה נראה אז

"נראה לכולם איך עובדים ביחד": רק לפני שנתיים הם הגיעו לריאיון חגיגי במהדורה המרכזית, התחבקו והתנשקו לאחר שהרב עובדיה הכריע שלא הכריע והורה כי שלושת בכירי ש"ס: ישי, דרעי ואטיאס, ינהיגו אותה בבחירות. 26 חודשים אחרי, השניים שהבטיחו שהמחלוקות לא יפריעו להם והצהירו שהם פותחים דף חדש נפרדים - ומחליפים האשמות ועלבונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני לא מסתיר שיהיו חילוקי דעות ויהיה קשה - אבל אנחנו נתגבר", התייחס דרעי למחלוקות ולסכסוך ארוך השנים עם ישי בריאיון שנערך באוקטובר 2012, עת יצאה לדרכה מערכת הבחירות לכנסת ה-19. "אנחנו מבוגרים יותר ונסתדר. אני חוזר למערכה הזאת ללא יצרים, ללא נקמה - רק מתוך השאיפה לעבוד ביחד. אין מנצחים ואין מנוצחים".

גם ישי הפגין אז אופטימיות באשר להנהגה המשותפת וליחסים עם דרעי. "כולנו בני אדם. אין אדם שלא טועה, אבל הכל נעשה רק לטובת הציבור", אמר. "קיימת בעיות כלכליות, ביטחוניות, חברתיות. מה שעשינו הוא דבר חשוב, הסתובבנו קצת ברחוב וראינו שמחה עצומה".

ישי ביקש להרגיע ואמר בריאיון: "התחלנו לדבר ולעבוד ביחד. לאריה יש יכולות, יש לו ניסיון עצום, נתגבר על כל המחלוקות. נדע לעמוד ביחד, ננצל את הכוחות המשותפים. אנחנו עושים את זה בשמחה, בשביל שתהיה אחדות. נראה לכולם איך כולם עובדים בהרמוניה".