יאיר לפיד: התפנו 28 מנדטים - הם יכולים להיות שלנו

יו"ר מפלגת "יש עתיד" כבר הריח את תשדירי הבחירות ועצרות הפעילים, אך ייאלץ להתמודד עם דחיית הבחירות לנובמבר 2013. "אני יודע שאתם מאוכזבים פעמיים, מהדחייה ומההליך", כתב לפיד לפעיליו, "יש עכשיו 28 מנדטים פנויים - והם יכולים להיות שלנו"

מעט מאוד גורמים פוליטיים יצאו נגד ההסכם במסגרתו קדימה הצטרפה לממשלת נתניהו. מי שתקף את ההסדר היה יו"ר מפלגת "יש עתיד", יאיר לפיד.

במכתב לפעיליו כתב לפיד: "אני יודע שאתם מאוכזבים ממה שקרה ביממה האחרונה. מאוכזבים פעמיים: פעם מפני שאתם אזרחי המדינה הזו וכואב לראות איך הציניות השתלטה על כל המרחב הפוליטי ואיש כבר לא מעמיד פנים אפילו שאכפת לו. בפעם השנייה אתם מאוכזבים מפני שכבר הרגשנו את הטעם של זה, כבר היינו בכיכר, כבר הרמנו שלט בצומת, כבר התחלנו את הקמפיין".

לפיד הוסיף כי מבחינתו המפלגה מהווה הנציגה היחידה של מעמד הביניים השפוי. "קדימה חזרה להיות מה שתמיד הייתה - חלק מהליכוד. לעומתם, מרצ והעבודה ניצבים משמאל. 28 מנדטים התפנו היום במרכז המפה הפוליטית והם יכולים להיות שלנו. זה לא נעצר שם כי אתם יכולים להוסיף אליהם גם את כל מי שמאוכזב וזועם על הפוליטיקה הישנה והלא מוסרית שראינו ביממה האחרונה.

אז למרות שמערכת הבחירות נדחתה בלפחות שנה וחצי, לפיד נשאר אופטימי. "המטרה אולי התרחקה קצת, אבל היא גדלה בהרבה. יש עתיד!", סיכם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

רעידת אדמה פוליטית - סיקור מיוחד:

במפלגות החרדיות לא מתרשמים: מי שירצה ללמוד תורה - יוכל"

מאחורי הקלעים של תרגיל ביבי-מופז

מפץ פוליטי: אין בחירות, יש ממשלה עם קדימה

"לבני אמרה על מופז: "זה גועל נפש"

זוכרים? מופז: "ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו הוא שקרן"

סערה במערכת הפוליטית: "האמא של התרגילים המסריחים"

רינה מצליח בפרשנות: "מופז משכן את עתידו הפוליטי"

דני דנון - הח"כ היחיד מהליכוד שמתנגד להסכם

ההסכם המלא: קדימה מצטרפת לממשלה 

חברי קדימה מנסים לתרץ: "יש יתרונות באיחוד הכוחות"