אתר קדימה לא עודכן: "אין ולא יתקיים מו"מ על כניסה לממשלה"

אפילו דף הבית של המפלגה שהצטרפה הלילה לממשלת האחדות לא עודכן בדרמה הפוליטית. "אין - ולא יתקיים מו"מ על כניסה לממשלה" - הייתה הכותרת הראשית באתר עד השעה האחרונה, מתוך ציטוט של מופז בכבודו ובעצמו. אחרי שהבינו בקדימה את ה"תקלה", הפילו את האתר לצורך עדכון

מאז ההכרזה הלילית על הצטרפותה הדרמטית של קדימה לממשלת האחדות, גועשת הרשת בכרזות, תמונות וסיסמאות נגד המהלך של יו"ר המפלגה שאול מופז. בניסיון להציג את המהלך כ"הונאת הבוחר" של קדימה, מציגים הגולשים המתנגדים למהלך את חוסר האמון שלהם במופז.

אחת ההוכחות לכך שהצעד של מופז בוצע בניגוד לכל התחזיות ובהפתעה רבה, היא שעד לשעה האחרונה בראש דף הבית של אתר האינטרנט הרשמי של המפלגה עדיין הופעה כותרת המצטטת את דבריו של מופז עצמו אומר "אין - ולא יתקיים מו"מ על כניסה לממשלה", כשהידיעה השנייה באתר היא ציטוט נוסף: "ראש הממשלה חי במציאות מדומה".

תמונת המסך של עמוד הבית מופצת ברשת וזוכה לתגובות קשות מצד הגולשים. כדי לנסות ולתקן את דף הבית הופל אתר האינטרנט הרשמי של קדימה בשעה האחרונה.

מופז בראשית השנה: "נתניהו שקרן"

אך לא כאן מתחילה ומסתיימת הסתירה המהותית במסרים שהעביר מופז בחודשים האחרונים - אל מול המהלך שביצע הלילה. בחודשים האחרונים תקף יו"ר קדימה את ראש הממשלה מעל לכל במה ובכל פורום אפשרי. בראשית חודש ינואר תקף מופז, אז יו"ר ועדת החוץ והביטחון בכנסת, את נתניהו, בעקבות דיון סוער בו נכחו השניים. מופז פוצץ את הדיון בטענה כי דבריו בוועדה סולפו על ידי נתניהו ותקף: "ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו שקרן. מה שהוא עשה כאן היום בוועדת החוץ והביטחון שום ראש ממשלה לא אישר לעצמו לעשות".

"זה מעשה נבלה שאסור שראש ממשלה בישראל יגיע אליו", המשיך מופז במתקפה על נתניהו. "הוא משקר את אזרחי מדינת ישראל בתחום הכלכלי, הוא משקר את צעירי ישראל, הוא משקר את מדינת ישראל בכל הקשור לנושאים המדיניים, והיום הוא גם משקר בנושאים הקשורים הרגישות ביותר בתקציב הביטחון. שיידעו אזרחי ישראל שיש להם ראש ממשלה שקרן! שיידעו אזרחי ישראל שבנימין נתניהו משקר!". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

רעידת אדמה פוליטית - סיקור מיוחד:

מפץ פוליטי: אין בחירות, יש ממשלה עם קדימה

"לבני אמרה על מופז: "זה גועל נפש"

זוכרים? מופז: "ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו הוא שקרן"

סערה במערכת הפוליטית: "האמא של התרגילים המסריחים"

רינה מצליח בפרשנות: "מופז משכן את עתידו הפוליטי"

דני דנון - הח"כ היחיד מהליכוד שמתנגד להסכם

ההסכם המלא: קדימה מצטרפת לממשלה 

חברי קדימה מנסים לתרץ: "יש יתרונות באיחוד הכוחות"