יאיר לפיד נועד עם שליח הקוורטט טוני בלייר

על רקע ההיערכות לבחירות, נפגש יו"ר מפלגת "יש עתיד" הטרייה עם שליח הקוורטט למזרח התיכון טוני בלייר. השניים שוחחו על המצב במזרח התיכון ועל הצורך לקדם ולהתניע מחדש את התהליך המדיני

יאיר לפיד וטוני בלייר, הערב (חדשות 2)

יו"ר מפלגת "יש עתיד" מתחיל בפעילות מדינית: יאיר לפיד נפגש הערב עם שליח הקוורטט למזרח התיכון טוני בלייר. השניים שוחחו על חידוש המשא ומתן בין ישראל לפלסטינים.

ממפלגת "יש עתיד" נמסר כי לפיד הוזמן על ידי בלייר למפגש, וכי השניים שוחחו על המצב במזרח התיכון ועל הצורך לקדם ולהתניע מחדש את התהליך המדיני. לפיד, דיבר על הצורך לחזור לשולחן המשא ומתן עם הפלסטינים כדי לייצר מציאות נורמלית עבור אזרחי המדינה, ולשמור על רוב יהודי בישראל.

בתום הפגישה הודה לפיד לבלייר על מאמציו המתמשכים בקידום תהליך השלום במזרח התיכון.

"תכנית לפיד לשירות שווה לכולם"

לפיד קיים אמש כנס פעילים פוליטי ראשון במוזיאון העם היהודי בבית התפוצות בתל אביב. במהלך הנאום הציג לפיד את החלופה שלו ל"חוק טל", שנקראת "תכנית לפיד לשירות שווה לכולם". "אני באמת מודה לכולכם שבאתם, אני מודה לכם על כך שאתם מעדיפים חלומות גדולים על פוליטיקה קטנה, ואני מודה לכם על כך שאתם מוכנים להתחייב לרעיון", פתח לפיד את נאומו בהתרגשות.

"יש הרבה עבודה לפנינו ואני זקוק לכל אחד ואחת מכם, כי הדרך היחידה ליצור שינוי היא להתחיל ללכת ולנסות להגשים את הרעיונות שלך ולא לפחד מאף אחד, לא מאלה שאומרים ששום דבר לא ישתנה, ואל מאלה שאומרים שהפוליטיקה הישנה חזקה מדי, ולא מהציניקנים - הם לא בנו שום דבר, רק אלה שאמרו להם שהם תמימים יצרו משהו בעולם הזה", הדגיש לפיד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת