נערך לבחירות: נתניהו פנה לאדלר

ראש הממשלה בנימין נתניהו לא ממתין לפיזור ממשלתו וכבר פנה באמצעות ראש לשכתו לשעבר נתן אשל לפרסומאי המצליח ראובן אדר, כך מפרסם העיתון "ידיעות אחרונות". אדלר וצוותו היו מהגורמים שהביאו לעליית שרון לשלטון ולניצחון קדימה בבחירות. אדלר אף היה אחראי לקמפיין שהביא לציפי לבני את מירב המנדטים בבחירות האחרונות

אדלר בימי קדימה, ארכיון (חדשות 2)

ראש הממשלה בנימין נתניהו פנה באמצעות ראש לשכתו לשעבר נתן אשל לראובן אדלר, הפרסומאי הבכיר שהריץ בעבר את קמפיין הבחירות של אריאל שרון וקדימה, כך מפרסמת הבוקר העיתונאית סימה קדמון בעיתון "ידיעות אחרונות".

למרות עזיבתו של ראש הלכה לשעבר, נתן אשל, בעקבות פרשת הטרדת עובדת הלשכה שנחשפה בחדשות 2, מסתבר כי אשל ממשיך לעבוד מאחרי הקלעים לצידו של ראש הממשלה נתניהו.

אשל פנה לפני מספר ימים לפרסומאי ראובן אדלר במטרה שינהל את הקמפיין לבחירתו מחדש של ראש הממשלה נתניהו. בשלב זה לא ברור עוד מה תשובתו של אדלר אך אין ספק כי הסכמתו תהווה פגיעה משמעותית במפלגת קדימה שנעזרה בשירותיו בקמפיינים האחרונים.

אדלר: "הסלוגן 'אני לא מאמין לביבי' הגיע מדליה איציק"

בריאיון שערך עם חדשות 2 לאחר הבחירות האחרונות, סיפר אדלר שהוביל את הקמפיין של קדימה כי הוא מאמין בעומדת בראשות המפלגה דאז ציפי לבני. "השתמשנו בקמפיין ברעיונות של כולם, הסלוגן 'אני לא מאמין לביבי' בא מדליה איציק. היא שמעה את זה בתחנת דלק וסיפרה לנו", סיפר האיש שעשוי מעתה לחפש סלוגנים שונים מעט.

  רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת