מופז: "הבחירות הקרובות - ביני לבין נתניהו"

"בכל המפלגות האחרות, גם בישראל ביתנו וגם בעבודה, אין מועמדים לראשות הממשלה", כך אמר הערב יו"ר קדימה מופז. בכנס ראשי הרשויות של קדימה טען מופז, כי בבחירות הקרובות יכריע הציבור בינו לבין ראש הממשלה

ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע היום כי הבחירות ככל הנראה יוקדמו, ובאופוזיציה מחככים ידיים. יו"ר האופוזיציה שאול מופז אומר הערב כי המאבק בבחירות הקרובות צפוי להיות בינו לראש הממשלה המכהן. ״בכל המפלגות האחרות, גם בישראל ביתנו וגם בעבודה, אין מועמדים לראשות הממשלה״, אמר מופז, שהעריך כי המועד הראשון האפשרי לבחירות הוא אחרי חגי תשרי, ב-16 באוקטובר.

"נגייס את כל הכוחות בקדימה", אמר מופז בכינוס ראשי הרשויות של קדימה בבית המפלגה בפתח תקווה. "הציבור בישראל יצטרך להחליט בין האלטרנטיבה השלטונית של קדימה בראשותי לבין האפשרות שנתניהו ימשיך להיות ראש הממשלה ללא מענה לבעיות הבוערות של ישראל לעוד ארבע שנים".

"אין תאריך מוגדר"

במהלך פגישתם הבוקר של ראש הממשלה בנימין נתניהו ונציגי "מאהל הפראיירים", אישר ראש הממשלה את הדיווחים האחרונים - ואמר: "אנחנו הולכים לבחירות".

"נתניהו אמר בפגישה שאין תאריך מוגדר, אבל בהחלט יש סיכוי לכך שהבחירות יוקדמו", אמר בתום הפגשה בועז נול, אחד ממנהיגי המאבק בראיון לחדשות 2 באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת