נתניהו ברשימת 100 המשפיעים של "טיים"

המגזין היוקרתי "טיים" פרסם היום את רשימת "100 המשפיעים" המסורתית ובה גאווה ישראלית: ראש הממשלה בנימין נתניהו נכלל ברשימה המכובדת, וזוכה לשבחים רבים. "הוא מנהיג חזק ונחוש, שבילה כל חייו בשירות מצטיין בשירות מדינתו", נכתב בנימוקים לבחירה. לצדו של רה"מ ברשימה: ריהאנה, אדל וליאו מסי

נתניהו במגזין "טיים" (TIME.COM)

גאווה ישראלית: ראש הממשלה בנימין נתניהו הוא אחד מ-100 האנשים המשפיעים בעולם, כך עולה מפרסום גיליון "100 המשפיעים" של המגזין "טיים". בהסבר לבחירה בראש הממשלה נכתב: "לישראל היו מספר מנהיגים שהרגישו נוח על הבימה הבינלאומית. הם מתמודדים עם אתגרים עצומים הניצבים בפני המדינה אותה הם מנהיגים ובנימין נתניהו הוא אחד מאותם המנהיגים".

"נתניהו הוא מנהיג חזק ונחוש, שבילה כל חייו בשירות מצטיין בשירות מדינתו כחייל, דיפלומט וכלכלן מהפכן שלקח על עצמו משימות פוליטיות מסוכנות ששברו את הססטוס קוו", נכתב עוד על נתניהו במגזין הנחשב. "מעמדו כראש ממשלת ישראל, פעמיים, מעניק לו מקום ברשימת 100 האנשים המשפיעים. בזמנים של חוסר יציבות ושינוי בינלאומי, כשהסכנה הולכת וגוברת, ראש הממשלה נתניהו בן ה-62 מספק תשובה מספקת לאחד האיומים שמולו עומד היום העולם".

נתניהו בחברה לא רעה בכלל של פוליטיקאים, לוחמי חופש, אנשי רוח, ארגונים, כלכלכנים וסלבריטאים המופיעים ברשימה. בראשם, כמובן, נשיא ארצות הברית ברק אובמה. בנוסף מופיעים - מיט רומני, המתמודד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית, קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל, הזמרת ריהאנה, הזמרת אדל, הכדורגלן ליאו מסי וארגון "אנונימוס".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת