קדימה צעד: מופז קבע "פקודות" לחברי הסיעה

עידן לבני במפלגת האופוזיציה תם, והיו"ר החדש בחר להבהיר זאת באופן נחרץ לנציגיה בכנסת. אל ישיבות הסיעה הם ייאלצו להגיע מעתה ללא הטלפון הסלולרי, כדי להתרכז בעבודתם. אל הדיונים הם יידרשו להתייצב בשעה שנקבעה, וכדי לטוס לחו"ל - יהיה עליהם לקבל על כך אישור מראש

מופז. כללי התנהגות חדשים (חדשות 2)

בשבוע שעבר גבר שאול מופז על ציפי לבני במרוץ לראשות קדימה והבטיח להוביל את המפלגה המדשדשת בסקרים לניצחון מול נתניהו. תמורות בתמיכת הציבור עדיין לא ניכרו בשטח, אבל חברי הכנסת של הסיעה חוו הערב על בשרם ביטוי לשינוי שהוא מתכוון לחולל.

מופז כינס הערב את נציגי קדימה בכנסת והבהיר להם את "כללי ההתנהגות" החדשים שהוא דורש מהם מעתה: אל דיוני הסיעה הם ייאלצו להגיע ללא הטלפונים הסלולריים, בהסבר שמדובר ב"ישיבות עבודה שבהן לא צריך להתרכז בטלפונים".

דגש נוסף שעליו הכריז יו"ר קדימה הטרי הוא הדרישה לעמוד בלוחות הזמנים שיציב: חברי הכנסת של הסיעה נדרשו להופיע לדיונים ולישיבות העבודה שייקבעו להם בשעה המתוכננת.

נוסף על כך, הבהיר מופז את חובתם של חברי הסיעה לדווח לו מראש על כל נסיעה מתוכננת לחו"ל שאליה הם מתכוונים לצאת. כל אותם צעדים נועדו להזכיר לנציגי הסיעה הגדולה ביותר בבית הנבחרים הישראלי את ה"עידן החדש" שמנסה מופז ליצור, שכפי הנראה - יאופיין ב"משטר עבודה קשה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת