שלי יחימוביץ' הודיעה: "אתמודד לראשות הממשלה"

מסע הבחירות של יו"ר מפלגת העבודה לראשות הממשלה נפתח בדואר אלקטרוני ששלחה לפעיליה. "נתניהו לא נמשח למלוכה, אפשר להפיל אותו. הוא קפיטליסט קיצוני, שמרסק בשיטתיות את מעמד הביניים בישראל", הוסיפה יחימוביץ', שהביעה את שביעות רצונה מהסקרים האחרונים

שלי יחימוביץ, יו"ר מפלגת העבודה (חדשות 2)

מדי שבוע שולחת שלי יחימוביץ' דואר אלקטרוני למאות פעילים. השבוע, המכתב סיפק גם כותרת מעניינת. "זהו מצב פוליטי חדש: אני מתמודדת על ראשות הממשלה מול נתניהו", כתבה יו"ר מפלגת העבודה. "הוא לא נמשח למלכות ואפשר להפילו. זה לא אני, זה סטנלי פישר שמדבר כמונו".

בהמשך המכתב החלה יחימוביץ' בפועל, את המסע שהיא מקווה שיוביל אותה לראשות הממשלה. "מפלגת העבודה בראשותי הפכה לאלטרנטיבה המשמעותית ביותר להחליף את נתניהו. התוצאות בבחירות המקדימות בקדימה חיזקו אותנו, ומה שהיה ברור קודם מתעצם עוד יותר: אנחנו המפלגה הגדולה בגוש".

ואיך לא, כמו בכל מערכת בחירות, תקפה יחימוביץ' את ראש הממשלה המכהן, בנימין נתניהו. "העימות הגדול הוא על הנהגת המדינה. שם מחכה לנו נתניהו, האיש שבתקופתו גדלו הפערים במדינה למימדים מבהילים, קפיטליסט קיצוני, שמרסק בשיטתיות את מעמד הביניים בישראל. רק למפלגת העבודה בראשותי יש מענה אידיאולוגי אמיתי ועמוק, כלים, כוח, תמיכה ויכולת להפיל אותו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת