"מדד רה"מ": שיפור משמעותי במעמדו של נתניהו

38 אחוזים מהציבור חושבים שראש הממשלה מתפקד טוב או טוב מאד, שיפור משמעותי לעומת החודש הקודם - כך עולה מ"מדד רה"מ" שנערך עבור תכניתנו "פגוש את העיתונות" באמצעות מכון שילוב Millward Brown. בסקר הקודם טענו רק 23 אחוזים כי נתניהו מתפקד טוב. קולות המתנדנדים לא השתנו: 41 אחוזים טענו שתפקוד רה"מ הוא בינוני

אולי זאת ההצלחה בסיבוב האחרון של הלחימה בדרום וההגנה שהצליחה לספק מערכת "כיפת ברזל", ואולי זו החזית התקיפה שהציג מול אובמה במהלך פגישתם ונאום ה"ברווז הגרעיני" בוועידת איפא"ק, אבל בכל מקרה דבר אחד ברור - מצבו של ראש הממשלה נתניהו משתפר משמעותית.

על פי "מדד ראש הממשלה" שנערך מדי חודש עבור תכניתנו "פגוש את העיתונות", באמצעות קבוצת שילוב Millward Brown, 38 אחוזים מהציבור סבורים שראש הממשלה מתפקד טוב או טוב מאוד, 21 אחוזים חושבים שהתפקוד של נתניהו רע או רע מאוד, ואילו 41 אחוזים מהנשאלים נותנים לראש הממשלה נתניהו את הציון בינוני.

השבועפברואר 2012ינואר 2012
      טוב - 38%              טוב - 23%                      טוב - 26%           
       רע - 21%      רע - 36%        רע - 25%
     בינוני - 41%      בינוני - 41%בינוני - 49%

מדובר בעליה חדה במעמדו של ראש הממשלה לעומת החודש הקודם, אז סברו 23 אחוזים בלבד מהנשאלים כי נתניהו מתפקד טוב או טוב מאוד.

אבל מעבר לעלייה, נתניהו צריך לשים לב לקולות המתנדנדים – גם הפעם, בדיוק כמו בחודש שעבר, 41% מהציבור מגדיר את התפקוד של נתניהו כ"בינוני". את הקהל הזה בדיוק הוא צריך לשכנע .

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת