היום: שטייניץ יגיע לשימוע אצל מבקר המדינה

זו לא תהיה תמונה שגרתית. שר האוצר יובל שטייניץ, מלווה בשני עורכי דינו, יגיע למשרד מבקר המדינה לינדנשטראוס מגובה במסמכים רבים כדי לנסות ולהסיר מעליו את "האחריות המיוחדת" שהטיל עליו מבקר המדינה בנוגע לחלקו באסון הכרמל. בהמשך השבוע יגיע גם שר הפנים אלי ישי לשימוע במשרד המבקר

טיוטת דוח מבקר המדינה בנוגע לאסון הכרמל שהוצגה בחודש שעבר, הטילה "אחריות מיוחדת" על שר האוצר יובל שטייניץ. היום, לקראת פרסומו של הדוח הסופי, יקיים המבקר לינדנשטראוס במשרדו שימוע לשר האוצר.

כנהוג בשימועים מעין אלה, יופיע שטייניץ בליווי עורכי דינו צבי אגמון ואריאל בנדור, ויחד איתם יציג למבקר את החומרים אותם הצליחו לאסוף ושלטענתם אמורים לנקות את שטייניץ מאשמה. בתגובה לטיוטת הדוח ולעובדה שעל פי ההדלפות צפוי שר האוצר להיקרא יחד עם ישי להתפטר מתפקידו על ידי לינדנשטראוס, אמר שטייניץ כי "הדוח הזוי וחסר שחר באופן הקיצוני ביותר".

בעיתוני הבוקר פורסם כי שטייניץ יציג למבקר פרוטוקולים ומסמכים רבים הנוגעים להעברת תקציב לשירותי הכבאות, וכמו כן אמור שר האוצר להתייחס לטענות שהעלה נגדו שר הפנים ישי, כי תקציב נוסף שהיה אמור לעבור לשירותי הכבאות הוקפא עד לקיום רפורמה.

ביום רביעי הקרוב אמור להגיע לשימוע במשרד המבקר שר הפנים אלי ישי, שיעבור הליך דומה לזה שיעבור שטייניץ הבוקר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת