עמרי שרון מדבר לראשונה מאז המאסר: "עדיין קיימת התקווה שאבא יתעורר"

עמרי שרון לא דיבר כשאביו איבד את הכרתו בשנת 2006, גם לא מאז ששוחרר מהכלא אבל כעת, כשחזר לקדימה כדי לסייע ליו"ר המפלגה ציפי לבני, הוא מדבר לראשונה ומשתף בתקווה שיום אחד אביו יתעורר וישוב לחיים

שש שנים עברו מאז נפל לתרדמת ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון. בני המשפחה מקווים להעבירו בקרוב מבית החולים לחווה, ובינתיים הם מבקרים אותו כל יום.

בנו עמרי שרון, מספר בריאיון מיוחד לחדשות 2 כי הוא ממשיך לדבר מדי יום לאביו, ממשיך להשמיע לו את שיריו של הזמר האהוב עליו אריק לביא, כל זאת מתוך תקווה שאולי כבר מחר הוא ישיב לו.

"יש ימים שאני מדבר איתו ובטוח ב-100% שהוא שומע ומבין כל מה שהוא אומר, באותם רגעים אני רואה שהמבט שלו עמוק וברור לחלוטין, ואז אני חושב שהוא שומע ומבין מה שאני אומר. ויש כמובן ימים שפחות", מספר שרון.

"אין לי שום זכות לא לעזור לו לקיים את הרצונות"

"אני לא מתייאש, וגם הוא לא מתייאש", אומר עמרי ומוסיף: "אני חושב שהוא נראה בדיוק כפי שכולם זוכרים אותו. אני לא חושב שהוא סובל, ומאמין שכל עוד הוא נאבק הוא רוצה להיאבק, ואני בטוח שהוא רוצה להיאבק כי הוא אהב לחיות, והיה לו חשוב לחיות".

לדבריו, "לאבא היו מטרות שהוא האמין בהן, וכל עוד הוא עושה את זה, לי אין שום זכות לא לעזור לו במקסימום לקיים את הרצונות והמחשבות שלו".

ארבעה חודשים ישב עמרי שרון בכלא מעשיהו, אחרי שנשפט והואשם בעבירה על חוק מימון מפלגות. לראשונה הוא מתייחס לתקופה ההיא, ומנסה לשים את הפרק הזה מאחוריו.

"לא לקחתי אחריות בשביל אף אחד, אני מאמין שאדם צריך לקחת אחריות על מעשיו שלו", אומר עמרי וממשיך: "היום הייתי עושה הכל אחרת, הלכתי לפי מה שמותר היה לי לפי התהליך המשפטי, הגשתי ערעור, ניסיתי לשנות את ההחלטה מהסיבות הנכונות, ומשלא הצלחתי לקחתי את התיק על הכתף והלכתי לכלא".

הריאיון המלא עם עמרי שרון ישודר ב"חדשות סוף השבוע", בשבת ב-20:00.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת