הרצוג: "אמרתי לאשתי: 'אני משקיע בזוגיות עם ציפי'"

מצלמת חדשות 2 תיעדה את המפגש של יו"ר מפלגת העבודה יצחק הרצוג ויו"ר מפלגת התנועה ציפי לבני בנמל התעופה בן גוריון. השניים שהתראיינו לתכנית המיוחדת של "פגוש את העיתונות" עם רינה מצליח שתשודר מחר התבטאו בהומור על האפשרות שירוצו יחד בבחירות. "אמרתי לאשתי שאני הולך להשקיע בזוגיות עם ציפי", אמר הרצוג. צפו

כך נראה "שמאל-טוק": בזמן שיו"ר האופוזיציה ויו"ר מפלגת העבודה יצחק (בוז'י) הרצוג התראיין לתכניתנו "פגוש את העיתונות" עם רינה מצליח בנתב"ג, נכנסה לחדר, יו"ר מפלגת התנועה ציפי לבני והשניים שוחחו בהומור על האפשרות לשיתוף פעולה בבחירות הקרובות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"היא מביכה, הדבר הזה", אמר הרצוג על רינה מצליח בפני לבני שנכנסה לחדר "היא שואלת אותי 'מה תגיד לציפי, אתה מבלה איתה סוף שבוע...'. אמרתי לה שאמרתי לאשתי: 'אני הולך להשקיע בזוגיות עם ציפי'".

יו"ר התנועה שהגיבה לבדיחתו של יו"ר מפלגת העבודה בצחוק עדכנה אותו כי הם עומדים לטוס יחד. "עברתי לטיסה שלך, כי לשלי היה עיכוב", היא הסבירה לו בפני המצלמות של חדשות 2.

בריאיון לתכנית המיוחדת של "פגוש את העיתונות" שתשודר מחר (שבת) בין 18:00 ל-20:00 הבהירה לבני: "תהיה רשימה משותפת". מפלגות המרכז-שמאל מנהלות מאחורי הקלעים מגעים על איחוד שורות על מנת למנוע מבנימין נתניהו להקים את הממשלה הבאה.

לבני הדגישה בריאיון כי "המבחן צריך להיות מבחן של מה יביא יותר קולות לאלה שיכולים להפיל את נתניהו. זה מוביל לזה שנדמה לציבור שיש כאן משחקי אגו שבגללם לא תהיה רשימה משותפת. תהיה רשימה משותפת, כי זה הכרחי ונותן תוצאה יותר טובה לעומת מצב שבו כל אחד רץ בנפרד".

היא אמרה כי "צריכים לחבור ולייצר מצב שבו יש דינימיקה ויש תקווה. ברגע שיש תקווה שאפשר להחליף את נתניהו כך יקרה".