גורם פוליטי חרדי: "לפיד לא באמת פנה אלינו"

פוליטיקאי חרדי שהעדיף להישאר בעילום שם טוען כי לפיד לא תכנן לעשות שום "פוטש" לראש הממשלה בנימין נתניהו באמצעות המפלגות החרדיות. לדבריו, מדובר היה בשמועות שהופצו על ידי המפלגות החרדיות כדי להבהיל את נתניהו ותו לא

בניגוד לדיווחים שלפיהם פוליטיקאים בכירים העידו על כך שיו"ר מפלגת יש עתיד, יאיר לפיד, פנה אליהם בהצעה לעשות "פוטש" לנתניהו ולהקים ממשלה חלופית ללא הליכוד, פוליטיקאי חרדי מודה בפני חדשות 2: "רק הפצנו שמועות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אין לכם מושג באיזו קלות הבהלנו את בנימין נתניהו", אמר הגורם הפוליטי החרדי לחדשות 2, לא לייחוס אך לציטוט. "הפצנו שמועות, גם באמצעות אלקין, ונתניהו נאחז חיל וחרדה. הוא נאחז פיק ברכיים".

לדבריו, "לא היה שום 'פוטש'. הרי לא היינו הולכים עם לפיד, ולפיד גם בכלל לא פנה אלינו. פשוט הבהלנו את נתניהו, והוא נאחז פחד".

ברביעי תקף לפיד בחריפות את נתניהו על כך שטען כי הוא והשרה לבני ניסו לבצע "ניסיון פוטש". "לעשות את כל מה שעשית ואז להתבכיין שניסו לעשות לך פוטש שלא היה ולא נברא זה לחיות בעולם דמיוני", אמר לפיד. "אני ניסיתי לעשות לך פוטש? אתה שומע את עצמך? מי מכר לך את השטות הזאת ומה גרם לך להקשיב לזה?".