נועם שליט עוקץ את ברק: "העבודה בעידן הפוסט-אקירובי שלה"

נועם שליט התחיל היום את קמפיין הבחירות שלו בסניף מפלגת העבודה בחיפה. שליט, שנחנך על ידי יצחק הרצוג, התקבל שם במחיאות כפיים ובחר לעקוץ את שר הביטחון אהוד ברק

 נועם שליט יוצא לדרך - לדרכו הפוליטית. חבר הכנסת יצחק (בו'זי) הרצוג חנך את הפוליטיקאי החדש והביא אותו למפגש ראשון עם פעילים בסניף בחיפה.

שליט, שריתק אותנו אליו במשך חמש שנים, נשמע הערב מגומגם עד כדי מבוכה. "טוב, אני בקצרה, ממש בקצרה, אני רק אגיד כמה מילים עלי. אני חבר מפלגת העבודה מזה 16 שנה. זה לא שהצטרפתי לעבודה אלא הייתי חבר בה כל אותן שנים. גם הייתי פעיל באחת ממערכות הבחירות ב-99".

"הניסיון שלי בתחום הפוליטי הוא... בעצם, כל חיי עבדתי בתעשייה. ב-30 שנה האחרונות עבדתי בתעשייה בצפון ובחמש וחצי השנים האחרונות אתם יודעים, כל הסיפור, מה שקרה ובמה היינו עסוקים, במה עסקתי".

נועם שליט, כמו תלמיד טוב, מדקלם את דף המסרים של המפלגה עם קריצה לעבר שר הביטחון שקשה להתעלם ממנה: "המפלגה, העבודה, נמצאת בעידן הפוסט-אקירובי, הייתי אומר. לאחר שנות משבר ארוכות אנחנו בתהליך של שיקום וצמיחה ואני חושב שזה הזמן של העבודה להתחבר חזרה אל העם".

ולא באמת חשבתם שגלעד יישאר מחוץ לחדר. ח"כ הרצוג בירך את נועם שליט ובסוף לא יכול היה להתאפק: "זאת ההופעה הפומבית הפוליטית הראשונה של נועם. אני חושב שהוא צלח את זה בכבוד. העיקר, תגיד לנו - אתה לוקח את גלעד ל-NBA? זה מה שאנחנו רוצים לדעת". בחוסר רצון אישר שליט: "גלעד נמצא ב-NBA בפלורידה לסוף השבוע".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת