בעקבות הריאיון: תלונה במשטרה נגד ח"כ חנין זועבי

צעירה מבאר שבע שצפתה אתמול בריאיון עם ח"כ חנין זועבי בחדשות סוף השבוע, החליטה לדבריה "לעשות מעשה". הבוקר היא הגיעה לתחנת המשטרה והגישה תלונה נגד זועבי על מעשה בגידה, הסתה לגזענות, הסתה לאלימות ולמעשה טרור. ח"כ זועבי: "מצער מאוד"

אישור על התלונה שהוגשה נגד זועבי (חדשות 2)

דבריה של ח"כ חנין זועבי במהלך ריאיון ששודר אמש בחדשות סוף השבוע, גרמו לסערה ציבורית. צעירה תושבת באר שבע, שזעמה בעקבות הדברים הגיעה היום לתחנת המשטרה בעיר - והגישה נגד ח"כ זועבי תלונה על הסתה לגזענות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

המתלוננת, הדר ברון, הגיעה הבוקר לתחנת משטרת באר שבע וביקשה להתלונן נגד זועבי על מעשה בגידה, הסתה לגזענות, הסתה לאלימות ולמעשה טרור. הרקע למעשה היא התבטאותה של זועבי שאמרה לדני קושמרו: "לא מותר לעם לחיות בשלום כאשר הוא כובש, לא מותר לך להיות בביטחון, אין זכות לחיים נורמליים לעם שכובש".

ברון סיפרה לחדשות 2 כי "השוטרים בתחנה קיבלו בהבנה את הגשת התלונה. לדבריה, היא כבר מרגישה שפרסום התלונה בעמוד הפייסבוק שלה מתחיל להשפיע על הסדר הציבורי".

אלפי שיתופים ברשת

הצעירה, פרסמה את אישור טופס התלונה בפרופיל הפייסבוק שלה תחת הכיתוב: "אתמול בלילה הגיעו מים עד נפש בעקבות התבטאויותיה של חברת הכנסת חנין זועבי שטענה כי אנחנו צריכים לחיות בפחד וכי אין לנו זכות לחיים נורמלים. החלטתי לעשות מעשה".

ברון הוסיפה: "על מנת שזה לא יעבור על סדר היום אני חייבת את עזרתכם. תלייקו, תפיצו, תכניסו לתודעת הציבור. מקומה של אישה זאת אינה בכנסת ישראל". הפרסום של הצעירה זוכה לאלפי שיתופים ברשת וזכה ללייקים ותגובות רבות.

מלשכת ח"כ זועבי נמסר בתגובה: "מצער מאוד שגורמים רבים ינסו לעשות שימוש בכל דבר שח"כ זועבי אומרת, גם אם הוא לפי החוק, וגם כאשר היא מתייחסת לשאיפה של השגת שלום בין שני העמים על בסיס סיום הכיבוש, כדי להמשיך בגל ההסתה כנגדה".

במשטרת מרחב נגב סירבו להגיב לידיעה או לאשר את הגשת התלונה.

בהכנת הידיעה השתתף נאור ביטון, כתב כוכבית 22 (חדשות 2 בסלולר)