הרומן של מועצת יש"ע ושלום עכשיו

יו"ר מועצת יש"ע החליט כי עליו להודות לאנשי תנועת שלום עכשיו. הוא שלח זר פרחים וברכה מרגשת, לאחר שעתירה שהגישו הביאה בסופו של דבר להכשרת יחידות דיור חדשות ביהודה ושומרון. במכתב ציין דיין, בהומור כמובן: "נשקול בחיוב לקרוא רחוב על שם 'שלום עכשיו' בשכונות החדשות"

הברכה מיו"ר מועצת יש"ע (פייסבוק)

הפתעה יוצאת דופן הגיעה היום למשרדי תנועת שלום עכשיו בתל אביב - זר פרחים שאליו מצורפת ברכה מחממת לב. מי שחתום על הברכה, תאמינו או לא, היה ראש מועצת יש"ע דני דיין.

באיגרת שהעביר דיין נכתב: "תודה מקרב לב על עזרתכם הרבה באישור תכניות הבניה בשילה ובשבות רחל. רק עתירותכם לבג"ץ הניעו סוף סוף את הממשלה לעשות זאת".

דיין אף ציין בהומור בסוף המכתב: "אנו נשקול בחיוב לקרוא רחוב על שם 'שלום עכשיו' בשכונות החדשות. בבניין הארץ תנוחמו".

לטענת אנשי מועצת יש"ע, עתירה של תנועת השמאל, היא שהביאה בסופו של דבר לאישור הקמת מאות יחידות דיור חדשות ביהודה ושומרון. הברכה יוצאת הדופן נשלחה לאחר ששלום עכשיו עתרה נגד הקמת יחידות דיור שהוקמו בשילה ובשבות רחל. למרות שכוונתם היתה שיורו בסוף על הריסת המבנים, החליט לבסוף בית המשפט להכשיר את יחידות הדיור ולאפשר בנייה נוספת.

יו"ר מועצת יש"ע היה ככל הנראה משועשע במיוחד מהמחווה הצינית. לאחר קבלת המשלוח, הוא פרסום בדף הפייסבוק שלו את הברכה ששלח לתנועת השמאל עם הכיתוב - "מותר גם ליהנות קצת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת