עוד מכה ללבני: דן חלוץ תומך במופז לראשות קדימה

הרמטכ"ל לשעבר שהצטרף למפלגת האופוזיציה החליט להעניק תמיכה פומבית בידידו משכבר ומי שהיה אחראי למנותו לפקד על צה"ל לפני כשבע שנים. גם ח"כ לשעבר אלי אפללו הצטרף למחנה תומכיו של מופז

דן חלוץ. תומך במופז (חדשות 2)

מועד הפריימריז בקדימה מתקרב, ומעמדה המתערער של יושבת-ראש המפלגה ציפי לבני ספג ביממה האחרונה מהלומה קשה נוספת: הרמטכ"ל לשעבר, דן חלוץ, הצהיר על תמיכתו ביריבה המר של לבני - שאול מופז.

שני האישים קיימו אתמול שיחה שבה בישר חלוץ למופז על החלטתו לתמוך בו. אחר כך הוא התפנה לעדכן בנושא גם את לבני עצמה. השניים חולקים שיתוף פעולה ארוך ימים בשורות צה"ל, ובין היתר היה מופז מי שמינה את חלוץ לתפקיד הרמטכ"ל לפני כשבע שנים.

מדובר במהלך שני בתוך יממה של הבעת אי-אמון במנהיגותה של לבני, אחרי שגם ח"כ לשעבר אלי אפללו הצטרף לשורות תומכיו של מופז. בפריימריז הקודמים שנערכו בקדימה שימש אפללו ראש מטה הארגון של לבני.

עד כה הצליח מופז לזכות בתמיכה פומבית מוצהרת מצד כמות לא מבוטלת של חברי כנסת ובכירים בקדימה, ובהם - פרט לאפללו ולחלוץ - זאב בילסקי, רונית תירוש, אריה ביבי, רוחמה אברהם-בלילא, יוליה שמאלוב-ברקוביץ', ישראל חסון, יוחנן פלסנר, אבי דואן ועתניאל שנלר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת