שעות אחרי הפגישה עם ר': נתניהו השתתף באירוע פרידה מאשל

ראש הממשלה הגיע למפגש לילי לכבודו של ראש לשכתו לשעבר שנאלץ לעזוב את תפקידו בעקבות פרשת ההטרדות של אחת העובדות. באירוע נאמרו דברים בשבחו של אשל, שנפרד בדמעות מחבריו ללשכה

אשל ונתניהו (רויטרס)

בתוך יממה הספיק בנימין נתניהו להראות את הדרך החוצה ליועז הנדל, מי ששימש עד אתמול ראש מערך ההסברה, ופגש לראשונה מאז פרוץ המשבר את העובדת ר'. לאחר מכן בחר ראש הממשלה לחבק שעות ספורות אחר כך את מי שהיה אחראי להטרדתה: ראש לשכתו הפורש, נתן אשל.

כתב גלי צה"ל ספי עובדיה חשף הבוקר כי נתניהו הגיע באישון לילה לאירוע פרידה מאשל, שנפרד בדמעות מצוות הלשכה שאותה ניהל. מחליפו בתפקיד גיל שפר נשא מעין נאום פרידה שבו שיבח את אשל, את מידותיו ואת האופן שבו מילא את תפקידו.

אתמול סיפק נתניהו התבטאות פומבית בנוגע לסערה שמטלטלת את לשכתו - ובחר לנזוף בשלושת הבכירים שהעדיפו להעביר את המידע על ההטרדות ליועץ המשפטי לממשלה מבלי ליידע אותו. "לא ראוי שראש המערכת, בכל מערכת, אינו יודע דבר מרכזי שכזה המתרחש בלשכתו וצריך לקרוא על זה בעיתונים", אמר נתניהו בפנים כעוסות במסיבת עיתונאים שקיים.

אתמול: דובר חמישי לנתניהו תוך שלוש שנים

בעקבות עזיבתו של הנדל, מונה אתמול לשמש מחליפו כראש מערך ההסברה הלאומי לירן דן, מי ששימש עד כה מנהל יחידת התקשורת במשרד ראש הממשלה. לדן קדמו, פרט להנדל, יוסי לוי, גידי שמרלינג וניר חפץ, שמונה לתפקיד ביוני 2009.

בהודעה מלשכת ראש הממשלה נמסר כי נתניהו "סיכם עם ראש מערך ההסברה הלאומי, ד"ר יועז הנדל, את סיום עבודתו. הוא הודה לו על תרומתו הרבה להסברה של מדינת ישראל בארץ ובעולם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת