מנזקי הסערה: בית רה"מ הוצף

הגשמים הכבדים שירדו במהלך סוף השבוע לא פסחו על אף בית בישראל - אפילו לא על בית ראש הממשלה. בבוקר שבת קמו בני הזוג נתניהו לבית שהוצף לחלוטין ונאלצו להעביר את השבת בקומה העליונה של ביתם. רק עם צאת השבת יכלו בני הזוג להתפנות מהבית ולאפשר לאנשי התחזוקה לטפל בנזקים

הצפה בבית רה"מ, אתמול (לע"מ)

סוף שבוע סוער עבר על ראש הממשלה ורעייתו. בנימין ושרה נתניהו התעוררו ביום שבת בבוקר וגילו לתדהמתם שביתם הוצף לחלוטין במים מהגשמים העזים במהלך הלילה. העיתון "ידיעות אחרונות" מפרסם הבוקר כי בני הזוג נתניהו נתקעו בקומה העליונה של ביתם ולא יכלו לצאת מהבית.

בניגוד לאנשים מן השורה, כל יציאה של בני הזוג מהבית צריכה להיות מלווה בהיערכות ביטחונית, מה שהקשה על הפינוי של השניים מביתם. בנוסף, העדיפו בני הזוג שלא לחלל שבת ונותרו בקומה העליונה עד לצאתה, כך שאפילו את ארוחת הצהריים אכלו בחדר השינה.

בתום השבת הסוערת, הגיעו אנשי תחזוקה לבית והחלו לשאוב את המים ולטפל בנזקים. בנוסף לנזק שנגרם לבית עצמו, במעון ראש הממשלה תלויות יצירות אומנות יקרות ערך בהשאלה ממוזיאון ישראל, שניזוקו בשל הנזילות. אנשי המוזיאון הגיעו למקום ומיהרו להעביר את התמונות למקום מבטחים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת