שרה נתניהו תתבע מאות אלפי שקלים מעוזרת הבית

אחרי שכל ניסיונות הגישור בין רעיית ראש הממשלה לבין ליליאן פרץ הסתיימו בכישלון צורב, תשיב נתניהו אש באותה המטבע נגד מנהלת משק הבית שלה לשעבר שתבעה אותה. לחדשות 2 נודע כי בימים הקרובים היא תתבע ממנה סכום עתק על הפרת הסכם סודיות, פגיעה בפרטיות ולשון הרע

העימות המשפטי בין רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו לבין מי שהייתה מנהלת משק הבית שלה, ליליאן פרץ, גולש למערכה חדשה: לחדשות 2 נודע כי בימים אלה מגבשת נתניהו טיוטה של כתב תביעה נגד פרץ - שנוסחו הסופי יוגש לבית המשפט כבר בימים הקרובים.

לפני כשנתיים הגישה פרץ תביעה נגד אשת ראש הממשלה, באמצעות פרקליטהּ עו"ד אסף שרף. לטענתה, הלינה נתניהו את שכרה כעוזרת הבית שלה ואת פיצויי הפיטורין שלה, וכן הייתה אחראית להפרת שורה ארוכה של חובות מעסיק כלפי עובד.

בתקופה שחלפה מאז נערכו שלושה ניסיונות גישור בין הצדדים שנחלו כולם כישלון. באשר לאחרון בהם, הודיע עורך דינה של פרץ ביום חמישי האחרון כי גם הוא הסתיים בלא כל תוצאות.

עילות התביעה: הפרת סודיות, פגיעה בפרטיות ולשון הרע

כעת, משיבה נתניהו אש - וככל הנראה תידרוש מפרץ לפצותה בסכום הנאמד במאות אלפי שקלים. התביעה שהיא מגבשת כוללת שלושה "ראשים": הפרת סודיות בין פרץ לבין משפחת נתניהו תוך הפרה של הסכם סודיות שנחתם בין הצדדים, שבו נקבע כי חריגה ממנו תחייב את עוזרת הבית לשעבר לשלם פיצוי בגובה 50,000 דולרים.

ראש תביעה אחר שיוזכר בכתב התביעה הוא הטענה שבמעשיה, פגעה פרץ בפרטיותם של בני הזוג נתניהו, ואילו האחרון נוגע ללשון הרע: לטענת רעיית ראש הממשלה, שתבוא לידי ביטוי בנוסח הסופי, הוציאה פרץ את דיבתה רעה.

כל הניסיונות להשיג את תגובתה של שרה נתניהו לידיעה עלו בתוהו. פרקליטה של פרץ, עו"ד אסף שרף, סירב להגיב על הדברים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת