ראש לשכת ראש הממשלה הבא: גיל שפר

בהתאם להסדר הטיעון עמו, יסיים בעוד שבועיים נתן אשל את תפקידו הנוכחי - בצל פרשת ההטרדות של העובדת ר'. נתניהו הודיע הערב על זהות מחליפו, ששימש מנהל הלשכה, הודה לאשל על פועלו והעניק גיבוי לאופן שבו נהגו מקורביו כשנודע להם על הפרשה

שעות אחרי אישור הסדר הטיעון עם נתן אשל, התייחס ראש הממשלה בנימין נתניהו לסופה של הפרשה הסוערת סביב ראש לשכתו - שלפי הסיכום עמו, ייפרוש מתפקידו בעוד שבועיים. הוא הודיע על זהות מחליפו בתפקיד - גיל שפר, מנהל הלשכה שבתקופה שחלפה מאז פרוץ הפרשה ויציאתו של אשל לחופשה מילא את מקומו.

"ראש הממשלה מבקש להודות לנתן אשל על עבודתו המסורה והטובה במשך שנים ולשבח את תרומתו החשובה לעבודה המוצלחת של ממשלת ישראל", נכתב בהודעתו של נתניהו.

הוא ניצל את ההזדמנות כדי להעניק גיבוי ליתר בכירי הלשכה על האופן שבו פעלו כשהמידע על ההטרדות שעברה העובדת ר' מצד אשל הגיע לאוזניהם. "ראש הממשלה עדכן היום את היועץ המשפטי לממשלה בפרטי הסדר הטיעון ובכך שאנשי לשכתו פעלו בהתאם לחוק, כפי שהיה מצופה מהם".

ר' ממשיכה לשמור על שתיקה: "רוצה לשוב לשגרה"

למרות ההתפתחויות שהביאו לסופה של הפרשה, בחרה גם הערב ר' לשמור על שתיקתה. פרקליטיה, ד"ר הראל ארנון ועו"ד יצחק בם, הבהירו בהודעה מטעמם כי "אין לה עניין למסור תגובה על הפרשה".

נוסף על כך, הם הדגישו כי ר' "מעוניינת לחזור לשגרה ולשמור על פרטיותה" וביקשו בשמה מהעיתונות לכבד את בקשתה. עורכי הדין ביקשו גם להבהיר כי תגובה זו היא היחידה מטעמה של ר' וציינו כי "כל מידע אחר בשם
'מקורבים' כביכול הוא חסר יסוד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת