ר' מלשכת רה"מ: "מעוניינת לחזור לשגרה"

העובדת שהוטרדה על ידי ראש לשכתו של נתניהו נתן אשל, שעמו אושר היום הסדר הטיעון שיחייב אותו לפרוש מהתפקיד בתוך שבועיים, ממשיכה לשמור על שתיקה גם אחרי שוך הסערה. "אין לה עניין למסור תגובה על הפרשה", מסרו פרקליטיה

גם אחרי אישור הסדר הטיעון עם נתן אשל שהביא לסופה של הפרשה שהסעירה את לשכת ראש הממשלה, ממשיכה ר', העובדת שספגה את הטרדותיו, לשמור על שתיקה. פרקליטיה, ד"ר הראל ארנון ועו"ד יצחק בם, הבהירו הערב בהודעה מטעמם כי "אין לה עניין למסור תגובה על הפרשה".

נוסף על כך, הם הדגישו כי ר' "מעוניינת לחזור לשגרה ולשמור על פרטיותה" וביקשו בשמה מהעיתונות לכבד את בקשתה. עורכי הדין ביקשו גם להבהיר כי תגובה זו היא היחידה מטעמה של ר' וציינו כי "כל מידע אחר בשם
'מקורבים' כביכול הוא חסר יסוד".

לפי ההסדר שנחתם במשרד המשפטים ואושר על-ידי היועץ המשפטי לממשלה, יפרוש אשל מתפקידו בלשכת ראש הממשלה בתוך שבועיים ויתחייב שלא לשוב עוד לשירות המדינה.

בכתב התובענה שהוגש לבית הדין למשמעת של עובדי המדינה, יודה אשל בכך שפיתח וקיים קשר של קירבה יתרה מצדו כלפי ר', בדרך שאינה ראויה ואינה מקובלת בין ממונה לכפיפה בשירות המדינה. בכך, אשל מודה שפגע בר' ובצנעת הפרט שלה על ידי כך שחדר למחשבה האישי ללא רשותה, ומסר מידע אישי ופרטי הנוגע לר' לגורמים שונים בלשכת ראש הממשלה - ללא כל סיבה מקצועית או עניינית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת