בעקבות איומים על חייו: תוגברה האבטחה סביב ח"כ אחמד טיבי

לשכתו של חבר הכנסת אחמד טיבי הגישה היום תלונה לקצין הכנסת לאחר שאיומים על חייו התקבלו בעמוד הפייסבוק שלו. בין היתר נכתב שם: "יא זבל, נתלה אותך בכיכר העיר כמו שתלינו את אייכמן". בעקבות האירוע תוגברה האבטחה סביבו. לאחרונה עלה הח"כ לכותרות בעקבות שורת תקריות משמעת במליאת הכנסת

מי מאיים על חייו של אחמד טיבי? (ערוץ הכנסת)

הסערה סביב ח"כ אחמד טיבי מתגברת, ולא מהסיבות הנכונות. לשכתו של חבר הכנסת מרע"מ-תע"ל הגישה היום תלונה לקצין הכנסת בעקבות איומים על חייו וניאוצים שנכתבו בעמוד הפייסבוק שלו. בעקבות התקרית הוגברה האבטחה סביבו.

מי שגלש בעמוד הפייסבוק של חבר הכנסת טיבי בימים האחרונים יכול היה להיתקל בהפניה לעמוד של גולש שאיים על חייו של טיבי במילים בוטות ביותר. בין היתר נכתב שם: "יא זבל, אנחנו נתלה אותך בכיכר העיר כמו שתלינו את אייכמן" וגם "אל תדאג אחמד, בקרוב תרגיש את החבל מתהדק סביב הצוואר שלך".

בעקבות האיומים הגישה לשכתו של טיבי תלונה רשמית לקצין הכנסת, וזה העביר את התלונה למשטרה. "לאחרונה יש עלייה באיומים נגד ח"כ טיבי, לרבות איומים ברצח, והדברים הועברו לקצין הכנסת. גם האבטחה סביבו הוגברה לאחרונה", נמסר מלשכתו בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

ביום שלישי האחרון החליטה ועדת האתיקה של הכנסת לאסור על ח"כ אחמד טיבי לשאת נאומים בני דקה בשבוע הקרוב, בעקבות נאום שבו אמר "אני בז לכנסת" והוויכוח הסוער עם סגן יו"ר הכנסת במליאה.

רק שלושה שבועות לפני כן הורחק מהמליאה ונאסר עליו להשתתף בדיוני ועדות הכנסת בעקבות נאום שנשא נגד ח"כ אנסטסיה מיכאלי. בתגובה להחלטת ועדת האתיקה אמר טיבי: "ברור לכל כי מדובר ברדיפה פוליטית. מדובר בפגיעה בוטה בחופש הדיבור".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת