צפו: אהוד ברק חגג יומולדת במסיבת הפתעה

ראש הממשלה נתניהו, הרמטכ"ל גנץ ושר הביטחון ברק התכנסו היום בלשכתו של האחרון. הפעם, לא היה מדובר בדיון ביטחוני דחוף אלא דווקא במסיבת ההפתעה לרגל יום הולדתו ה-70 של ברק. נתניהו בירך: "תודה לך על תרומתך הגדולה לביטחון ישראל", ברק: "אם הייתם אומרים לי שאני אעמוד פה בגיל 70, לא הייתי מאמין"

יום הולדת עגול לשר הביטחון: בלשכתו של אהוד ברק בבסיס הקריה בתל אביב חגגו לו היום מקורביו - בהם רעייתו נילי פריאל, ראש הממשלה בנימין נתניהו, הרמטכ"ל בני גנץ, מפקד חיל האוויר היוצא אלוף עידו נחושתן, סגן הרמטכ"ל יאיר נווה, מפקדי צה"ל, ראשי מערכת הביטחון ושרים - יום הולדת 70.

‎"אהוד, אנחנו מכירים כבר 44 שנים, היינו במקומות רחוקים, עשינו הרבה דברים בשקט. אז היה יותר פשוט, אבל הבעיות גדלו והתפתחו ואתה מטפל בהן כבר יובל שנים. היום כל התעטשות שלנו זוכה לפרשנויות", בירך נתניהו את ברק.

"מזל טוב אהוד ותודה לך על תרומתך הגדולה לביטחון ישראל", דברי ראש הממשלה. "ביום הזה אני רוצה לאחל לך הרבה בריאות, ולכולנו - הרבה הרבה ביטחון".

ברק מצידו, הצחיק את כל הנוכחים כשסיפר כי השבוע הוא ביקר בלשכת רה"מ וישב עם האלוף יוחנן לוקר, מזכירו הצבאי של נתניהו. "באה חיילת עם כוס נס קפה", אמר ברק. "שאלתי אותה: בת כמה אמא שלך? אמרה לי 'בת 47, יש לה היום יומולדת, אתה יכול להתקשר להגיד לה מזל טוב'. ואז שאלתי אותה: בת כמה סבתא שלך? והיא השיבה: 'היא זקנה, היא בת 70'".

"אם הייתם אומרים לי שאעמוד פה היום בגיל 70 ואדבר לכולכם, לא הייתי בטוח שזה יקרה. לא הייתי מאמין", הודה ברק לחוגגים. "אני מאחל לכולנו המשך עבודה פוריה יחד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת