מקורבים לחקירה: אשל לא יוכל לשוב לתפקיד ר' לשכת רה"מ

גורמים המקורבים לחקירת פרשת ההטרדות שבה נחשד ראש לשכת נתניהו, טוענים שרוב העדויות שנמסרו עד כה תומכות בגרסתה של ר'. "אשל השתלט על חייה", הם אומרים. 16 עדויות נגבו עד כה בפרשה: אשל עצמו צפוי להיחקר בתחילת השבוע הבא, בעוד ר' עדיין מסרבת למסור את עדותה

גורמים המקורבים לחקירת ראש לשכתו של ראש הממשלה בחשד להטרדה של עובדת בלשכה מאמינים שרצף העדויות נגדו והטענות שהועלו נגדו בהן - לא יאפשרו את המשך עבודתו בלשכה החשובה במדינה.

הפרשה התפרסמה בשבוע שעבר אך החקירה נגד נתן אשל החלה קודם לכן בעקבות הפנייה ליועץ המשפטי לממשלה מצד שלושת הבכירים שעובדים עם ר': ד"ר יועז הנדל, צבי האוזר ויוחנן לוקר. ההערכה המתגבשת, בקרב אותם גורמים שעוסקים מקרוב בחקירה, היא שנתן אשל לא יוכל לשוב לתפקידו, בין אם התלונה תהפוך לתיק פלילי או תסתיים רק בסעיף משמעתי.

אשל עצמו צפוי להיחקר בתחילת השבוע הבא, בעוד ר' עדיין מסרבת למסור את עדותה בנציבות שירות המדינה, ולא ברור אם תימסר בעתיד.

עדויות: "אשל השתלט על החיים של ר'"

עד היום נגבו 16 עדויות אשר רובן תומכות בסיפור ההטרדה, מהן עולה חשד שאשל עקב אחרי ר', רצה לדעת היכן היא נמצאת בכל רגע נתון במהלך היום, תגמל אותה, העניש אותה, או כפי שמכנים זאת חלק מהמעידים "השתלט על חייה".

מבחינתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, נראה שלמרות הצהרתו כי יש להמתין לסיום הבדיקה, נוכח התגבשות הראיות לכאורה כדאי שיתחיל לחפש ראש לשכה חדש כבר ממחר בבוקר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת